Zpět na » Premier League » Thomas Frank požádal domácí fanoušky Brentfordu, aby podpořili Ivana Toneyho během jeho zákazu činnosti

Thomas Frank požádal domácí fanoušky Brentfordu, aby podpořili Ivana Toneyho během jeho zákazu činnosti

0

Líbilo se

30.05. - VIDEO Thomas Frank věnoval zvláštní zmínku Ivanu Toneymu, když promlouval k divákům Brentfordu po jejich posledním zápase sezony Premier League. Brentford v neděli porazil mistra ligy Manchester City 1:0 a zajistil si chvályhodné deváté místo v tabulce.

Toney měl velký podíl na tom, že jeho tým skončil v první polovině tabulky, neboť v této sezóně vstřelil ve 33 zápasech úctyhodných 20 ligových gólů. Jeho sezóna však byla přerušena poté, co dostal osmiměsíční zákaz činnosti za porušení pravidel fotbalové asociace o sázení.

Sedmadvacetiletý hráč sledoval poslední ligový zápas svého týmu v této sezoně z tribuny a Frank mu během svého proslovu na hřišti poslal povzbuzující vzkaz. Šéf Brentfordu vyzval fanoušky klubu, aby Toneyho v době jeho absence ve fotbale podporovali, a prohlásil, že se vrátí ještě silnější.

"Podařilo se nám také vytvořit dvacetigólového střelce. Prosím, podpořte ho, vím, že se vrátí ještě silnější," řekl předtím, než rozpumpoval publikum, které skandovalo jméno hvězdného útočníka.

V projevu před nedělním ligovým střetnutím se Dán pustil do Toneyho zákazu a naznačil, že je třeba přehodnotit vztah mezi fotbalem a hazardním průmyslem. "Vztah fotbalu a hazardních her potřebuje revizi," řekl.

Dostali jsme obrovskou připomínku. Úřady mají obrovský úkol zajistit, abychom to dělali mnohem lépe."

Devětačtyřicetiletý hráč dodal: "Ano, Ivan udělal něco špatného, ale nechápu. Pro mě není pochyb o tom, že první čtyři měsíce by se mohl zapojit do fotbalu. Měl by být nucen jít do 100 škol, aby jim řekl o svém fotbalu a minulosti, tak by to mělo fungovat, ale já jsem fotbalový trenér, co já vím?"

Petr Magasanik / twitter.com

Nejnovější články