Zpět na » Premier League » Chelsea obnovila svůj zájem o Julese Koundého z Barcelony, o hráče se zajímá také Manchester United

Premier League - Chelsea obnovila svůj zájem o Julese Koundého z Barcelony, o hráče se zajímá také Manchester United

Chelsea obnovila svůj zájem o Julese Koundého z Barcelony, o hráče se zajímá také Manchester United © iconsport - Jules Koundé je v Barceloně nespokojený, protože by chtěl hrát stopera místo pravého obránce

0

Líbilo se

25.05. - Podle španělského deníku Sport Blues obnovili svůj zájem o Julese Koundého poté, co se jim ho loni v létě nepodařilo získat. Francouz si místo Stamford Bridge vybral tehdy Camp Nou a za 50 milionů eur přestoupil do Barcelony. Chelsea však není jediný tým z Premier League, který má o hráče zájem, protože Manchester United se také snaží ulovit obránce do svých řad.

Report také uvádí, že Koundé se přestupu nebrání a je připraven na novou výzvu. Zároveň ale hráč vyčkává, zda se dokáží domluvit všechny strany. Francouzský reprezentant je nespokojený se svou rolí v Barceloně, protože Xavi Hernandéz ho nasazuje na pravého obránce místo na stopera, na kterého je Koundé zvyklý. Navíc si je vědom toho, že klub podepsal dalšího středního obránce Iniga Martineze z Bilbaa, což by mohlo jeho neoblíbenou pozici pravého obránce ještě více prohloubit.

Xavi Hernandez blames Real Valladolid defeat on Barcelona´s lack of  motivation - Football España

Barcelona si je dobře vědoma zájmu klubů z Premier League. Už stihla dát vědět, že za Koundého bude chtít minimálně 75 milionů eur. Prodej hráče by však Barceloně mohl velmi pomoct a klub by byl zase o krok blíž k úniku z finanční krize. Kromě Koundého je Barca ochotná prodat i Ansua Fatiho, Ferrana Torrese, Francka Kessieho a Raphinhu.

FC Barcelona Ready To Listen To Ansu Fati, Ferran Torres And Raphinha  Transfer Offers: Reports

Není žádným tajemstvím, že Chelsea i Manchester United hledají na přestupovém trhu defenzivní posily. Vysoká cenovka však může být pro oba kluby kámen úrazu a možná se kvůli ní poohlédnou spíše jinde. Uvidíme, jak Chelsea, která v této sezóně za posily utratila neuvěřitelných 320 milionů eur, bude chtít v létě utrácet. To samé platí i Manchesteru United, který by měl v nejbližších dnech měnit majitele.

Jules Kounde Barcelona 2022-23

Nikolas Kočica / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články