Zpět na » Premier League » Newcastle United plánuje v létě čtyři TOP přestupy

Newcastle United plánuje v létě čtyři TOP přestupy

Newcastle United plánuje v létě čtyři TOP přestupy © iconsport.photo - Hráči a trenér Newcastle United po ligovém utkání

1

Líbilo se

19.04. - Podle zpráv přicházejících z anglické Premier League Newcastle United sleduje na trhu více než desítku hráčů, aby si do léta ujasnil své priority a přivedl do klubu minimálně čtyři elitní hráče, kteří budou schopni okamžitě bojovat o místo v základní sestavě. Magpies drží v tabulce anglické ligy čtvrté místo zajišťující účast v Lize mistrů, což s sebou přináší větší odpovědnost a potřebu posílit tým.

Newcastle United má za sebou prozatím úžasnou sezónu, ve které trenér Eddie Howe dokázal zázraky s finanční podporou saudskoarabských vlastníků a v zádech a výrazných posil Bruna Guimaraese, Alexandra Isaka a Kierana Trippera. V letním přestupovém období hodlá Newcastle ve své spanilé jízdě pokračovat a bude ještě více ambiciózní.

Podle anglického tisku se Newcastle v létě zaměří na příchod dalších nejméně čtyř elitních hráčů. The Telegraph dodává, že se anglický klub bude poohlížet především po hráčích s prokazatelnými zkušenostmi v Premier League. Letní přestupové okno bude velmi rušné nejen z pohledu posil, Newcastle United má před sebou také jednání ohledně nových sponzorských smluv, které by měly klub posunout ještě více mezi špičku evropského fotbalu.

Mezi aktuálně nejvíce sledované hráče, kteří odpovídají požadavkům Newcastlu United, patří Moises Caicedo, James Maddison, Kalvin Phillips, Declan Rice, Conor Gallagher, Kaoru Mitoma, Jarrod Bowen, Ivan Toney, nemluvě o Kieran Tierney, Scott McTominay a Harvey Barnes. Výčet jmen ale tím není kompletní, protože anglický klub pokukuje také po zajímavých hráčích mimo ostrovy a často jsou do spojitosti dáváni s Gabri Veigou, Moussou Diabym, Marcusem Thuramem a také neapolským duem Victor Osimhem a Kvicha Kvaratskhelia.

Skutečnost, že Newcastle United pokukuje po Lize mistrů výrazně zvyšuje nároky týmu na posily a zkoumaní hráči tak jsou výrazně lepšího kalibru, než na začátku sezóny. Newcastle je silnější a chce dokázat, že může bojovat o místo v Evropě. Trenér Eddie Howe ale bude muset před příchodem očekávaných posil značně zeštíhlit kádr a předpokládá se, že s Guimaresem, Isakem a Botmanem se rozloučit nebude chtít.

Andrea Suttnerová / sportbible.com

Nejnovější články