Zpět na » Premier League » Apple zvažuje že koupí na práva na vysílání Premier League

Premier League - Apple zvažuje že koupí na práva na vysílání Premier League

Apple zvažuje že koupí na práva na vysílání Premier League © iconsport.photo -

0

Líbilo se

23.03. - Apple zvažuje nabídku na práva na Premier League Americký technologický gigang Apple podle nových zpráv zvažuje možnost vyzvat Sky Sports, BT a Amazon na souboj o televizní práva na vysílání Premier League.

Práva na Premier League byla v roce 2021 prodloužena v rámci dohody v hodnotě 5,1 miliardy liber, která pokrývá zápasy od sezony 2022-23 do kampaně 2024-25.

Společnosti Sky, BT a Amazon budou nadále pokrývat vysílání Premier League až do roku 2025, přičemž BBC si zajistí práva na vysílání nejzajímavějších momentů pro Match of the Day.

Pokud se však fotbaloví fanoušci ve snaze sledovat zápasy Premier League přihlásí k výše zmíněné trojici služeb, přijdou je to na více než 100 liber měsíčně.

Americká agentura Bloomberg nyní uvádí, že společnost Apple zvažuje astronimickou nabídku. Podle těchto zpráv by americká společnost mohla získat práva na některé zápasy jak z nejvyšší anglické domácí ligy, tak z anglické fotbalové ligy.

Podle deníku The Times z minulého měsíce by televizní práva Premier League mohla v příštích třech sezonách přesáhnout hranici 10 miliard liber. Předpokládá se, že mezinárodní televizní smlouvy pro Premier League by mohly v letech 2022 až 2025 pomoci vynést 5,3 miliardy liber.

Deník dodal, že dalších 5,1 miliardy liber by mohly přinést domácí smlouvy, což by ve Spojeném království mohlo prostřednictvím komerčních partnerství dosáhnout celkové částky 10,5 miliardy liber.

petr magasanik / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články