Zpět na » Premier League » Arsenal utrpěl obrovskou ránu. Takehiro Tomiyasu je pro tuto sezonu vyřazen ze hry s vážným zraněním.

Premier League - Arsenal utrpěl obrovskou ránu. Takehiro Tomiyasu je pro tuto sezonu vyřazen ze hry s vážným zraněním.

Arsenal utrpěl obrovskou ránu. Takehiro Tomiyasu je pro tuto sezonu vyřazen ze hry s vážným zraněním. © iconsport.photo - Takehiro Tomiyasu

0

Líbilo se

21.03. - Arsenal potvrdil, že Takehiro Tomiyasu bude do konce sezony mimo hru. Čtyřiadvacetiletý hráč byl spatřen, jak kulhá ze hřiště během čtvrtečního utkání osmifinále Evropské ligy proti Sportingu Lisabon, v němž Gunners vypadli na penalty.

Arsenal potvrdil, že Takehiro Tomiyasu bude do konce sezony mimo hru. Čtyřiadvacetiletý hráč byl spatřen, jak kulhá ze hřiště během čtvrtečního utkání osmifinále Evropské ligy proti Sportingu Lisabon, v němž Gunners vypadli na penalty.

Tomiyasu byl spatřen s kolenní ortézou a chodící o berlích, v důsledku čehož přišel o nedělní výhru Arsenalu 4:1 nad Crystal Palace v Premier League.

Arsenal nyní potvrdil, že do konce sezóny nebude hrát. „Po jeho vystřídání v zápase Evropské ligy minulý čtvrtek následné vyšetření potvrdilo, že Takehiro Tomiyasu utrpěl vážné zranění pravého kolene. Tomi se v úterý v Londýně podrobil úspěšné operaci a do konce letošní sezony bude vyřazen. Všichni v klubu teď budou s Tomim tvrdě pracovat, aby se mohl zapojit do předsezónní přípravy před příští sezonou,“ prozradil klub v tiskovém prohlášení.

Tato zpráva bude pro fanoušky velkou ránou, protože William Saliba je v současné době také mimo hru kvůli zranění zad. Jednadvacetiletý fotbalista byl nucen odstoupit po zranění v zápase se Sportingem Lisabon.

Od té doby francouzský deník L´Equipe tvrdí, že Saliba bude chybět několik týdnů, takže jediným zdravým pravým krajním obráncem klubu je Ben White.

Vzhledem k tomu, že zadní řada Arsenalu je napjatá na maximum, mohl by to být nervózní závěr sezóny, kdy se Arteta bude snažit zpečetit titul v Premier League za 10 zápasů.

/ sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články