Zpět na » Premier League » Formule 1 se dohodla na 15letém strategickém partnerství s týmem Tottenham Hotspur

Formule 1 se dohodla na 15letém strategickém partnerství s týmem Tottenham Hotspur

Formule 1 se dohodla na 15letém strategickém partnerství s týmem Tottenham Hotspur © twitter.com - harry kane -

0

Líbilo se

28.02. - Formule 1 se dohodla na patnáctiletém strategickém partnerství s Tottenhamem Hotspur, v jehož rámci bude jako první na světě na stadionu vybudována elektrická motokárová dráha a nejdelší krytá dráha v Londýně.

Partnerství, které bylo oznámeno v úterý ráno, bude znamenat exkluzivní dodávku prvního elektrického motokárového zařízení na světě přímo na stadionu, které bude umístěno pod jižní tribunou stadionu Tottenham Hotspur.

Tento jedinečný zážitek, který nebude k vidění na žádném jiném fotbalovém stadionu v Evropě, bude zahrnovat oddělené dráhy pro dospělé i juniory a byl akreditován Národní kartingovou asociací, což z něj činí potenciální budoucí místo pro pořádání závodů národního motokárového šampionátu.

Kromě toho bude zážitek zahrnovat také interaktivní motoristické aktivity a zařízení pro občerstvení.
Společnosti F1 a Tottenham také vytvoří nový program akademie jezdců, jehož cílem je rozšířit okruh talentů v motoristickém sportu a pomoci vytipovat novou generaci jezdců Formule 1.

Klíčovým cílem partnerství bude vytvoření učňovských a kariérních příležitostí pro místní mladé lidi a zvýšení rozmanitosti v odvětví motorsportu, zejména pro ženy a nedostatečně zastoupené skupiny.

F1, která se zavázala, že do roku 2030 bude mít nulové emise uhlíku, a tento cíl je součástí každého rozhodnutí F1 a každé iniciativy, do které se pustí, bude s Tottenhamem spolupracovat také na iniciativách v oblasti udržitelnosti, které podporují odpovědnost k životnímu prostředí.

Předseda Spurs Daniel Levy se vyjádřil k této nesmírně vzrušující příležitosti. "Od vybudování tohoto stadionu bylo vždy naší ambicí zjistit, jak daleko můžeme posunout hranice v poskytování zážitků světové úrovně, které budou přitahovat lidi z celého světa po celý rok. Podařilo se nám do Londýna N17 přivést největší jména z oblasti sportu a zábavy. Jsme nesmírně nadšeni z toho, co toto dlouhodobé partnerství s F1 přinese našim globálním, národním i místním komunitám".

Petr Magasanik / twitter.com, sportbible.com

Nejnovější články