Zpět na » Premier League » Drogba: Chci pryč z Chelsea!

Drogba: Chci pryč z Chelsea!

0

Líbilo se

19.10. - Aktualizováno - Drogba už si vybral klub. Tato zpráva zřejmě všem fanouškům londýnského klubu vyrazila dech - klíčový útočník klubu hodlá v zimě změnit dres. Didier Drogba svůj úmysl prozradil francouzským médiím, která budou teprve zítra publikovat rozhovor v plném rozsahu.

Přestože se Chelsea navenek snaží zklidnit rozbouřenou atmosféru po odchodu Joseho Mourinha, někteří hráči se s odchodem oblíbeného manažera nehodlají smířit. Patří mezi ně i nejlepší střelec Chelsea v minulé sezóně - Didier Drogba. Ten jako první veřejně vyjádřil svůj záměr Chelsea opustit.

"Chci z Chelsea odejít. Nic mě v tom kroku nezabrání. V kabině se po odchodu Mourinha něco pokazilo a je to špatné, protože víme, co se stalo a kdo za jeho odchodem stojí. Taky vím, že příští sezónu by měli přijít Ronaldinho a Kaká, ale ani to mě nepřinutí zůstat," říká Drogba.

O reprezentanta Pobřeží Slonoviny mají největší zájem Real Madrid a AC Milán.

V pátek Drogba přiznal, že je v Chelsea nespokojený prakticky od prvního dne. Přestoupit tedy opravdu chce a už si vybral i čtveřici klubů, kam by rád zamířil - AC Milán, Inter Milán, Barcelona nebo Real Madrid.

"Necítil jsem se dobře už od prvního dne v Chelsea. Nikdy jsem sem vlastně nechtěl přestoupit. S vedením jsem měl vždy zvláštní vztah. Od začátku jsem chtěl odejít, každé léto jsem chtěl pryč. Pro klub jsem odvedl dobrou práci, ale nastal čas, abych upřednostnil svoje osobní zájmy. Za nějakou dobu jsem si Chelsea zamiloval, ale jsem toho názoru, že je čas na změnu. Chci znovu hrát za tým, za který budu cítit chvění v žaludku. A takových na světě není 50, ale jen čtyři: AC, Inter, Barca a Real," říká Drogba.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Nejnovější články