Zpět na » Premier League » Talentovaný křídelník United zřejmě ještě v lednu zamíří na hostování

Premier League - Talentovaný křídelník United zřejmě ještě v lednu zamíří na hostování

Talentovaný křídelník United zřejmě ještě v lednu zamíří na hostování © Goal.com - Přestěhuje se Elanga dočasně na jinou adresu?

1

Líbilo se

27.01. - Rudí ďáblové v posledních letech těžko hledají stabilní formu, do nového kalendářního roku však skutečně vstoupili ve velké pohodě. Bezesporu doufají v to, že je nezbrzdí ani porážka s Arsenalem z minulého víkendu. V ustálené základní jedenáctce nicméně není místo pro Anthonyho Elangu, který by údajně měl ještě do konce ledna odejít za větším vytížením jinam.

Marcus Rashford se trvale usadil na levém křídle a svými brankami klubový odchovanec týden co týden těší fanouškovskou obec Red Devils. Vzhledem ke své neotřesitelné pozici v týmu zřejmě pro tento ročník definitivně zavřel dveře k výraznější minutáži právě zmíněnému Elangovi.

Švédský reprezentant však nutně potřebuje pravidelný herní čas na té nejvyšší úrovni a dobře to ví i jeho nadřízení. Erik ten Hag prý s Elangou v ofenzívě nepočítá a radši by jej formou hostování pustil ještě v tomto přestupním okně.

Jako nejpravděpodobnější destinace se aktuálně jeví Borussia Dortmund, které ještě donedávna prý konkuroval Everton. Předposlední celek Premier League ovšem vyhodil trenéra Franka Lamparda a krom toho majitel Farhad Moshiri dal celý klub na prodej. Tato trasa se tedy jeví jako neschůdná.

Elanga působil v mládežnických kategoriích Elfsborgu a následně Malmö, než se přesunul do Anglie. Za první tým United letos naskočil pouze do 19 soutěžních utkání, v nichž zaznamenal jen 2 asistence.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články