Zpět na » Premier League » Bournemouth dotahuje příchod dalšího mladíka. Je jím útočník Nicolas Jackson z Villarealu

Premier League - Bournemouth dotahuje příchod dalšího mladíka. Je jím útočník Nicolas Jackson z Villarealu

Bournemouth dotahuje příchod dalšího mladíka. Je jím útočník Nicolas Jackson z Villarealu © barcablaugranes.com - Nicolas Jackson bude hrát v Premier League

0

Líbilo se

24.01. - Bournemouth podává sympatické výkony a my si přejeme, by jsme mohli tento zajímavý tým vidět v Premier League i další rok. O prvoligovu příslušnost to ještě bude boj a vedení tak musí reagovat na přestupovém trhu. Cherries jsou velmi blízko podpisu talentovaného senegalského forvarda Nicolase Jacksona z Villarealu. Stát by měl okolo 25 milionů eur.

Nicolas Jackson ještě není pro Evropu moc známé jméno, ale kdo sleduje španělskou soutěž, určitě ví, o koho jde. Součástí Villarealu je od roku 2019. kdy přišel ze Senegalu. Přes mládežnické týmy se dostal až k hostování v Mirandésu, následnému prosazení se v béčku a k prvním startům v La Lize. Letos už je ale stabilním členem prvního týmu, odehrál 14 duelů, dal 2 góly a na 2 i přihrál. Patří mezi nejlépe hodnocené mladé útočníky v Evropě i přesto, že produktivita by mohla být určitě vyšší. Z Villarealu ale střelecky potentní není skoro nikdo.

Bournemouth je aktuálně 18. v tabulce a týká se ho jarní boj o záchranu. Vedení v létě kvalitně, ale střídmě posílilo a vyplácí se to. Cherries hrají pěkný fotbal a jsou sympatickým mužstvem. Jenže výsledky tu nejsou. I proto přišel z Lorientu Dango Ouattara. 20letý reprezentant Burkiny Faso letos patřil k nejlepším mladým hráčům Ligue 1 a Bournemouth se za něj nebál zaplatit 22 milionů eur. Už v prvním zápase aleukázal svůj velký přínos pro tým. Při remíze 1:1 s Nottinghamem nahrával na gól Jaidona Anthonyho.

Dango Ouattara

Jackson je pouze o rok starší a přestože má z nejvyšších soutěží méně zkušeností než Ouattara, vedení si od něj slibuje taktéž okamžitý přínos. Mladistvá dravost a chuť se v nejlepší lize světa předvést, je přesně to, co vedení od této dvojice očekává. S Villarealem se Bournemouth dohaduje na částce okolo 25 milionů eur. O Jacksona má zájem i Southampton, ale sám hráč chce do Bournemouthu, se kterým už se měl dohodnout na podmínkách smlouvy.

David Suchý / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články