Zpět na » Premier League » Thurama již kontaktovalo United, snaží se i další anglické kluby

Premier League - Thurama již kontaktovalo United, snaží se i další anglické kluby

Thurama již kontaktovalo United, snaží se i další anglické kluby © beIN SPORTS - Thuram zřejmě brzy okusí Premier League

0

Líbilo se

29.12. - 25letý francouzský reprezentant se po stříbrném mistrovství světa ještě vrátí do Borussie Mönchengladbach, kde kope již od roku 2019, o moc déle tam ale zřejmě nevydrží. Smlouva mu ve Vestfálsku trvá jen do konce probíhající sezóny, všichni zájemci tak již mají oči na stopkách. Kolem syna legendárního obránce Liliana Thurama se údajně pohybují zejména celky z Ostrovů.

Ne vždy potomci slavných rodičů úspěšně navážou na své předky a udělají průlom v daném sportu, na Marcuse ale může být otec již teď pyšný. Mönchengladbach byl pro Thurama první zastávkou mimo Francii a 41 gólů s 26 asistencemi ve 119 soutěžních zápasech dokazují, že se prosadil.

Velký přestup by se dost možná blížil tak či tak, velkou nápovědou je však právě končící kontrakt rodáka z italské Parmy. Počínaje lednem má Thuram volnost v jednání a může se již domluvit na svém příštím působišti.

Právě angažování vytáhlého útočníka až po sezóně vyhlíží většina potenciálních kupců, včetně Manchesteru United, Aston Villy, Tottenhamu či Arsenalu. Red Devils podle všeho už kontaktovali hráčova agenta. Nereálné není ale ani stěhování již během zimního přestupového termínu.

Allan-Saint Maximin, jak sám prozradil, doporučil svému krajanovi Newcastle United, kde platí za jednu z hlavních hvězd. Rozjeté Straky jsou prý připraveny už nyní vyplatit Borussii 15 miliónů liber a přivést Thurama již pro jarní část sezóny.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Už vidím, jak jim ho zase vyfoukne někdo jiný, protože se neumí rozhodnout hned (viz Gakpo) Smajlík 11

pavelprvni

jj, sice se u nas vic mluvi o Mudrykovi, ale na Thurama uz pry take podavame ofiko nabidku. a nebudem posledni. pak uz je to spis o preferencich hrace (v horsim pripade jeho agenta)

HyperioN
Nejnovější články