Zpět na » Premier League » Šance Alejandra Garnacha závisí na jeho přístupu, varuje Erik ten Hag problémového teenagera

Premier League - Šance Alejandra Garnacha závisí na jeho přístupu, varuje Erik ten Hag problémového teenagera

Šance Alejandra Garnacha závisí na jeho přístupu, varuje Erik ten Hag problémového teenagera © elciudadanoweb.com - Alejandro Garnacho

0

Líbilo se

12.11. - VIDEO Talentovaný argentinský křídelník Alejandro Garnacho má za sebou skvostný začátek v prvním týmu Manchesteru United, manažer Erik ten Hag jej ale varoval, že jeho šance prosadit se v týmu trvale, závisí na jeho přístupu. Garnacho byl v minulosti kritizován za svůj špatný přístup k plnění povinností, což připustil i jeho spoluhráč Bruno Fernandes.

Teprve osmnáctiletý křídelní hráč vtrhl do seniorského fotbalu jako uragán a navzdory svému mládí si začíná získávat pozornost fanoušků i médií.

Po plném debutu v prvním týmu v zápase Evropské ligy proti Šeriffu Tiraspol vstřelil o týden později svůj premiérový gól za klub proti Realu Sociedad, načež se dvěma asistencemi po příchodu z lavičky náhradníků podílel ve čtvrtek i na postupu United v Carabao Cupu po výhře 4:2 nad Carabao Cupu.

Garnacho si tak znovu rázně řekl o trvalou místenku v prvním týmu Manchesteru United, která ale podle manažera klubu Erika ten Haga závisí na jeho přístupu.

Ten Hag už dříve neváhal přiznat, že Garnachovo chování na začátku sezóny neodpovídalo profesionálnímu fotbalistovi. Podle některých zpráv měl reprezentant Argentiny do 20 let rovnou dvakrát přijít pozdě na předsezónní trénink.

„Bylo dobré, že nastoupil, předvedl skvělý výkon a se svými asistencemi, driblingy a návraty do obrany měl na hru pozitivní vliv,“ řekl ten Hag.

„Stále se má co učit, ale je zjevné, že jsme s jeho výkony spokojeni a má na to týmu pomoci. Záleží na jeho přístupu. Chce se každý den zlepšovat, ale kvůli tomu musí dělat správné věci ve svém životním stylu.“

Jeden z vicekapitánů Manchesteru United Bruno Fernandes nedávno připustil, že Garnachovo chování v přípravě na letošní sezónu nebylo zrovna ukázkové.

„Je dobrý, ale ví, že od něj hodně očekáváme,“ dodal Bruno Fernandes.

„Na začátku sezóny na tom nebyl nejlépe, na turné neměl přístup, jaký by měl mít a proto svoji šanci dostal až teď.“

„Nyní dostává příležitosti, protože lépe trénuje a má jiný přístup, takže si je zaslouží. Všichni jsou za něj opravdu šťastní a všechny potěšil jeho gól.“

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Pokud bude dělat problémy, tak se s ním ten Hag srát nebude. To dokázal i CR7. Takže to chce profipřístup, protože na lavičce je místa dost Smajlík 11

pavelprvni
Související odkazy
Nejnovější články