Zpět na » Premier League » Anglie se na MS 2022 bude muset obejít bez Bena Chilwella. Obránce Chelsea vyřadilo vážné zranění

Premier League - Anglie se na MS 2022 bude muset obejít bez Bena Chilwella. Obránce Chelsea vyřadilo vážné zranění

Anglie se na MS 2022 bude muset obejít bez Bena Chilwella. Obránce Chelsea vyřadilo vážné zranění © skysports.com - Ben Chilwell

1

Líbilo se

05.11. - Velice nemilou zprávu se dozvěděl krátce před začátkem mistrovství světa 2022 obránce Chelsea Ben Chilwell. Jedna z opor anglické reprezentace utrpěla při středečním utkání Ligy mistrů proti Dinamu Záhřeb vážné zranění stehna a po následných vyšetřeních vyšlo najevo, že kvůli léčbě přijde o světový šampionát v Kataru.

Chilwell utrpěl zranění při honbě za míčem v nastaveném čase utkání Chelsea proti Dinamu Záhřeb. Anglický bek posléze podstoupil vyšetření, které bohužel potvrdilo špatné zprávy.

„Po zranění, které utrpěl v našem nedávném zápase proti Dinamu Záhřeb, podstoupil Ben vyšetření stehenního svalu, uvedla v sobotním prohlášení Chelsea.

„Výsledky ukázaly, že Ben utrpěl vážné zranění a bohužel se očekává, že vynechá mistrovství světa. Ben nyní zahájí rehabilitační program s lékařským oddělením klubu.“

Anglický obránce, který měl i v minulosti časté problémy se zraněními, sice dokázal dohrát poslední minuty utkání proti Dinamu, jenže po závěrečném hvizdu už opouštěl hřiště o berlích.

Chilwell dosud odehrál sedmnáct utkání za anglickou reprezentaci a byl součástí týmu, který dosáhl finále Eura v roce 2021, přestože kvůli karanténě nakonec do turnaje nezasáhl.

Trenér anglické reprezentace Gareth Southgate byl měl už ve čtvrtek oznámit nominaci anglické reprezentace, která pojede na mistrovství světa 2022 do Kataru, které zahájí 21. listopadu utkáním proti Íránu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články