Zpět na » Premier League » Manchester United pokukuje po Raúlu De Tomásovi z Espanyolu

Premier League - Manchester United pokukuje po Raúlu De Tomásovi z Espanyolu

Manchester United pokukuje po Raúlu De Tomásovi z Espanyolu © football-espana.net - Raúl De Tomás

1

Líbilo se

14.08. - Marko Arnautovič díky bohu Manchesteru United nevyšel, a tak se vedení tohoto klubu obrací na mnohem zajímavější a perspektivnější jméno. Raúl De Tomás v minulé sezóně zářil v dresu Espanyolu a toto léto je 27letý španělský kanonýr horkým zbožím. Právě on by se mohl stát novou posilou do útoku rudých ďáblů. Částka by se mohla pohybovat mezi 25 a 30 miliony eur.

Raúla De Tomáse pro velký fotbal vychoval Real Madrid. Prošel všemi kategoriemi a všude kde byl, střílel gól za gólem. Za A-tým ale nastoupil do jediného zápasu a chodil po hostováních. Ačkoliv v Castille byl oporou, pro Ancelottiho nebyl dost dobrý. Góly ale střílel na hostování v Córdóbě, Realu Valladolid a hlavně i Rayu Vallecanu, kde se poprvé pořádně ukázal i v La Lize. Stále patřil Realu Madrid, ale šance byla v nedohlednu. Proto se rozhodl pro přestup do Benficy, která za něho zaplatila 20 milionů eur. To byl ale propadák, a tak se již po půl roce vracel do Španělska. 22,5 milionu eur zaplatil Espanyol Barcelona, bojující o udržení. Neúspěšně.

De Tomás nejdříve vystřílel postup a v minulém ročníku se 17 góly blýskl i v La Lize. Začalo se tedy spekulovat i o návratu do Realu Madrid, který se zbavil Joviče i Mayorala a shání náhradníka pro Karima Benzemu. De Tomás by mohl být ideální možností. Hrát za Real Madrid byl vždy jeho sen a ve finále se mu to splnilo jen v jednom zápase. Pro Real by to také byl dobrý přestup. Odchovanec, španělský reprezentant a hlavně záruka gólů. A i když je Karim Benzema dost možná nejlepším fotbalistou současnosti, věk nezastaví ani on a samozřejmě ani jeho zdraví nemusí být nejpevnější.

To samé platí o Manchesteru United. Tam už to ale taková jistota nebude. 27letý střelec má sice predispozice k tomu v Premier League uspět, ale nikde není psáno, že v Anglii by mu to šlo tak jako doma ve Španělsku. Přeci jen je tu nějaký kulturní šok, podnebí a tak dále.

Proč to ale nezkusit? Situace ohledně Cristiana Ronalda je stále nejasná, United za sebou mají 2 ostudné výkony a nic nenasvědčuje tomu, že by se věci měly měnit k lepšímu. A bez urážky, hráči jako Arnautovič to opravdu nevyřeší. Naopak hráči jako Raúl De Tomás by k tomu mohli pomoci.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jako dribling a kontrola míče celkem slušná, ale v PL potřebuješ rychlost a upřímně se mi nezdá bůh ví jak výbušný.

AVSuvorov
DeviI - 15.08. Odpovědět

Těmto článkům ohledně přestupů na portálu vůbec nevěř......to je asi tak věrohodné jako Facebook Smajlík 7

DeviI

Jasné však, já jen zhodnotil jak mi připadá, nepřikládám tomu velkou váhu. Smajlík 1

AVSuvorov

Spekulace se sbírají z různých a níže uvedených zdrojů. Smajlík 7

Davidek11
DeviI - 15.08. Odpovědět

A přesně proto ta kvalita je tam,kde je.....protože ty zdroje ti dneska vytvoří každý břídil Smajlík 2

DeviI

Ono by stačilo udávat nějaké měřítko důvěryhodnosti těch zdrojů a pak by každý věděl na čem je Smajlík 7

Tomguncz1
Nejnovější články