Zpět na » Premier League » Nottingham by rád získal Emersona z Chelsea. Zájem je o něj i v Itálii

Premier League - Nottingham by rád získal Emersona z Chelsea. Zájem je o něj i v Itálii

Nottingham by rád získal Emersona z Chelsea. Zájem je o něj i v Itálii © futaa.com - Emerson Palmieri

0

Líbilo se

12.08. - Nottingham Forrest jen tak po jedné sezóně do Championship zmizet nechce a dělá pro to vše i na přestupovém trhu. Kromě hráčů jako Niakhaté, Awoniyi nebo Lingard klub jako zběsilý nakupuje krajní obránce. Již přišli 4 a klub nyní shání velké jméno na levý kraj. Má jím být Emerson z Chelsea.

Brazilský rodák a italský reprezentant Emerson Palmieri je součástí Chelsea již od roku 2018, kdy dorazil z AS Řím. Jeho cesta ale předtím byla poměrně dlouhá. Přes jeho rodný Santos, ve kterém odehrál jen 18 zápasů, se přesunul do Evropy. Konkrétně do Palerma. Hostování se ale nezdařilo. Přesto v něm vedení římského klubu vidělo talent a dohodlo s ním další hostovačku. Pár zápasů odehrál a do Brazílie se už nevracel. V Další sezóně byl první volbou na levý kraj.

Po oné sezón přestoupil za 20 milionů eur do Chelsea. V jejím dresu ale během 4 kompletních sezón v rámci Premier League odehrál pouze 33 zápasů. Dohromady to pak bylo 71. Byl zkrátka hráčem do pohárů. Minulý rok pak strávil na hostování v Lyonu. Během kariéry před angažmá v Lyonu jen jednou během sezóny pokořil metu 20 ligových zápasů za sezónu. Bylo to právě v Římě.

Nottimgham právě do Premier League postoupil a solidně posiloval. Na pravý kraj přišli mladíci Biancone a Neco Williams, na levý pak Omar Richards a Harry Toffolo. Velmi blízko byl Nottingham podpisu Alexe Morena z Realu Betis. 29letý obránce ale na poslední chvíli oznámil, že zůstane ve svém klubu.

Emerson tak může být dobrou alternativou. V Chelsea je Ben Chilwell, nově i Marc Cucurella a tak by byl Emerson znovu až třetí volbou na levý kraj. V Anglii se během 4 sezón již rozkoukal a kvalitu 27násobného italského reprezentanta popřít nemůžeme. Nottingham ale není jediným zájemcem. O 28letého obránce má zájem i italská Atalanta.

David Suchý / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Aj Sarri by ho chcel v Laziu, ale nemajú na prestup a chceli by teda iba hosťovanie.

Princ z Paríža
Nejnovější články