Zpět na » Premier League » Leicester odmítl nabídku Newcastlu na Maddisona ve výši 60 milionů eur

Premier League - Leicester odmítl nabídku Newcastlu na Maddisona ve výši 60 milionů eur

Leicester odmítl nabídku Newcastlu na Maddisona ve výši 60 milionů eur © jerseyeveningpost.com - James Maddison je horkým zbožím

0

Líbilo se

03.08. - Od přestupové aktivity Newcastlu jsme asi čekali všichni více. Klub má nového majitele, jemuž se bohatstvím neblíží ani majitelé PSG a Manchesteru City dohromady. Zatím ale přišli pouze stoper Botman, brankář Pope a bek Matt Targett, který v klubu již hostoval. Newcastle ale nyní podal nabídku na Jamese Maddisona z Leicesteru v hodnotě 60 milionů eur. Leicester ale požaduje o 12 milionů více

James Maddison posílil lišky v roce 2018 po skvělé sezóně v dresu Norwiche za 25 milionů eur. Částka to za mladého záložníka byla poměrně vysoká, ale přestup se vyplatil. Hned v prvním ročníku si připsal 7 gólů a 7 asistencí a vytvořil nejvíce šancí ze všech hráčů v Premier League. V minulém ročníku pak ve všech soutěžích nasázel 18 gólů a na 12 přihrál. Velmi pěkná čísla.

A právě to je důvod, proč by ho Eddie Howe rád dostal do St.James Parku. Maddison je Angličan, s ohromnou kvalitou, v ideálním věku. Prostě ideální posila, která může být klíčová pro budování týmu.

Není ale jediným hráčem Leicesteru, o kterého mají straky zájem. Dalším je totiž Harvey Barnes. 24letý krajní záložník v minulé sezóně vstřelil dohromady 11 gólů a 14x asistoval svým spoluhráčům. Má za sebou tak 3 poměrně vydařené sezóny a s tím přichází i zájem ostatních celků. Leicester za něj ale žádá stejně jako za Maddisona 72 milionů eur. Že by tedy přišli oba dva je velmi nepravděpodobné.

Šance na zisk Maxwella Corneta je už také spíše teoretická. Newcastle by ho rád získal z Burnley na hostování místo Filipa Kostiče, jehož přestup nejspíš nevyjde. Cornet i samotné Burnley by však upřednostňovali trvalý přestup. Mluví se o Evertonu a West Hamu.

David Suchý / theguardian.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články