Zpět na » Premier League » Gerrard bude v Liverpoolu ideální náhradou za Kloppa, říká Martin Škrtel

Premier League - Gerrard bude v Liverpoolu ideální náhradou za Kloppa, říká Martin Škrtel

Gerrard bude v Liverpoolu ideální náhradou za Kloppa, říká Martin Škrtel © goal.com - Bude Gerrard jednou nástupcem Jurgena Kloppa?

0

Líbilo se

06.07. - Bývalý úspěšný slovenský fotbalový reprezentant, obránce Martin Škrtel, v rozhovoru pro deník Times uvedl, že Steven Gerrard by byl ideálním nástupcem Jurgena Kloppa na lavičce Liverpoolu. Slavného hráče a legendu Reds by si za nového trenéra přála také většina fanoušků, přestože je s Kloppem na lavičce nadmíru spokojena.

Většina fanoušků Liverpoolu i expertů je přesvědčena, že Steven Gerrard bude tím, kdo jednou nahradí Jurgena Kloppa na lavičce Liverpoolu. Zdá se to jako nejlogičtější změna a je otázkou času, kdy k ní dojde. S vyhazovem německého trenéra se nespěchá, právě naopak, klub je se službami Kloppa nadmíru spokojen, ale ve výběru jeho nástupce už očividně mají jasno všichni.

Včetně bývalého úspěšného obránce a slovenské fotbalové legendy, Martina Škrtela, který věří, že trenér Aston Villy bude v budoucnu ideální volbou pro lavičku Liverpoolu. Slovenský střední obránce, jenž s Gerrardem sdílel šatnu v mnoha sezónách, řekl listu The Times, že anglický trenér by v klubu odvedl perfektní práci.Věřím, že tu odvede dobrou práci, až se Jurgen Klopp a Liverpool jednou rozejdou a do týmu přijdou nové lidé,“ prohlásil.

Bývalého úspěšného reprezentanta čeká na lavičce Aston Villy druhá sezóna. První velkou zkušenost má za sebou po čtyřech sezónách na lavičce Rangers, kde si stihl udělat velmi dobré jméno. V nadcházející sezóně bude ovšem Gerrard s týmem z Birminghamu dosáhnout na více než jen čtrnácté místo v Premier League.

Steve je velká osobnost a má kvality na hřišti i mimo něj. Miluje fotbal a rozumí mu,“ dodal Martin Škrtel, který chtěl zdůraznit fakt, že má v práci jež odvádí současný trenér Klopp důvěru. Německý trenér má v Liverpoolu smlouvu do roku 2026 a obě strany jsou zatím s výsledky spokojeny.

To Steven Gerrard v současné chvíli myslí jen na Aston Villu a chce si svou trenérskou kariéru rozšířit o další zkušenosti, než podnikne velký krok a přesune se do top týmu. Letošní sezóna, první plnohodnotná od přesunu do Premier League, bude velkým mezníkem. Prokáže se, zda Gerrard na nejvyšší anglickou ligu má, či ne.

Andrea Suttnerová / sport.es

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Rasista Gerrard Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Tomu snad ani on sám nevěří Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

pavelprvni
DeviI - 06.07. Odpovědět

Smajlík 2 .....to jo

DeviI

:-D :-D :-D

Teslator
Nejnovější články