Zpět na » Premier League » Premier League bude vysílat CANAL+ Sport. Komentovat bude Jaromír Bosák a řada dalších odborníků

Premier League - Premier League bude vysílat CANAL+ Sport. Komentovat bude Jaromír Bosák a řada dalších odborníků

Premier League bude vysílat CANAL+ Sport. Komentovat bude Jaromír Bosák a řada dalších odborníků © canalplus.com - Premier League na Canal+

6

Líbilo se

01.07. - Nová sezóna anglické Premier League odstartuje 5. srpna ve 21.00 zápasem mezi týmy Crystal Palace a Arsenal. Vysílání nového programu CANAL+ Sport, nabitého prémiovým fotbalovým obsahem, začne už o den dříve. Těšit se můžete nejen na všech 380 zápasů vysílaných živě, ale také na zápasová studia, prémiovou talkshow, sportovní magazíny, trefné hlášky komentátorských es a mnoho dalšího.

Jaromír Bosák a Premier League

„Za obsahovou stránkou našeho nového sportovního programu stojí zkušený tým českých a slovenských profesionálů. Najdete tu známá jména fotbalového světa, ale i mladé perspektivní experty, kteří, jak věříme, vysílání obohatí o nový a neotřelý pohled,“ říká Ladislav Řeháček, viceprezident společnosti CANAL+ Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko.

Představujeme prvních 6 členů týmu CANAL+ Sport:

Jaromír Bosák
Respektovaný sportovní komentátor se třemi dekádami zkušeností a zásobou nesmrtelných hlášek.

Matúš Lukáč
Velmi oblíbený slovenský moderátor a velký expert na Premier League.

Radoslav Kováč
Bývalý hráč West Hamu a fotbalový expert pro zápasová studia.

Jiří Hošek
Novinář, bývalý zpravodaj ve Velké Británii a autor komentářů pro magazín Hattrick a server efotbal.cz.

Karel Häring
Bývalý fotbalový expert deníku Sport a někdejší šéfredaktor magazínu Football Club a nyní specialista, editor a dramaturg programu CANAL+ Sport.

Karel Tvaroh
Bývalý hráč Sparty Praha a zástupce mladé generace fotbalových expertů, moderátor stanice CANAL+ Sport.

Speciální pořady o Premier League včetně Fantasy Show

Program CANAL+ Sport nenabídne jen živé přenosy fotbalových utkání, ale opravdu vše, co k fotbalové vášni patří. Z originální produkce programu CANAL+ Sport to budou zápasová studia Match Time, týdenní talkshow se zajímavými hosty Premier Club a magazín věnovaný virtuální hře Fantasy Premier League s názvem Fantasy Show. Všechny tyto pořady budou natáčeny v nově vybudovaných prostorech v Praze. Chybět nebudou ani magazíny vyrobené přímo Premier League, které budou vysílány s českým nebo slovenským dabingem či v některých případech v originálním znění.

„Chceme přinášet ten nejlepší divácký zážitek a nebojíme se odchýlit od zaběhaných standardů. Tomu bude odpovídat nejen formát, výběr hostů a obsah jednotlivých pořadů, ale i studiová prostředí, ve kterých budeme natáčet,“ dodává Ladislav Řeháček.

Soutěže o program pro sledování Premier League

I když sezóna startuje „až“ za 5 týdnů, zájemci mohou soutěžit o půlroční předplatné balíčku s programem CANAL+ Sport. Stačí správně odpovědět na otázku na webové stránce www.canalplussport.cz.

Dostupnost vysílání Premier League v Česku

V České republice i na Slovensku bude CANAL+ Sport dostupný v nabídce Skylinku a freeSATu. Na Slovensku navíc také zákazníkům Orange, kteří využívají službu „Skylink TV pre Orange“. A je možné, že výčet možností není konečný, další jednání probíhají.

Redakce / skylink.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

to flaztencům prasknou cévky Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy

Prý respektovaný sportovní komentátor Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 já už nemůžu Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

pavelprvni

A co jiného asi je? Znáš v Česku někoho, kdo by měl větší kredit v komentování fotbalu než Bosák?

Tomguncz1
Flow - 01.07. Odpovědět

Odbornik Bosak Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Flow
Flow - 01.07. Odpovědět

Preesne Smajlík 7

Flow
Nejnovější články