Zpět na » Premier League » Nikoli problémy se srdcem, ale disciplinární prohřešek? Pierre-Emerick Aubameyang popírá "falešná tvrzení"

Premier League - Nikoli problémy se srdcem, ale disciplinární prohřešek? Pierre-Emerick Aubameyang popírá "falešná tvrzení"

Nikoli problémy se srdcem, ale disciplinární prohřešek? Pierre-Emerick Aubameyang popírá © goadnews.com - Pierre-Emerick Aubameyang

2

Líbilo se

18.01. - Útočník Arsenalu Pierre-Emerick Aubameyang popírá falešná tvrzení, že opustil reprezentaci Gabonu kvůli disciplinárním problémům a jako důvod svého předčasného konce na Africkém poháru národů uvádí srdeční problémy po pozitivním testu na Covid-19. Arsenal nicméně nadále čeká na potvrzení této skutečnosti ze strany gabonské fotbalové federace.

Dvaatřicetiletý bývalý kapitán Arsenalu se momentálně chystá odcestovat zpět do Londýna na podrobná lékařská vyšetření poté, co mu měly být po nákaze koronavirem diagnostikovány mírné potíže se srdcem.

Arsenal nicméně podle televizní stanice Sky podobné informace dosud nemá a stále čeká na oficiální potvrzení ze strany gabonské fotbalové federace. Aubameyang se navíc již měl vrátit k tréninku, což vyvolalo spekulace o tom, že za jeho předčasným koncem na Africkém poháru národů mohly stát disciplinární problémy.

„Mám nějaké problémy, které je těžké vyřešit samy o sobě, navíc když se k nim přidají fámy,“ napsal Aubameyang na Twitteru.

„Musíte se starat především o své zdraví. Nebudu tu mluvit o falešných zprávách a opravdu doufám, že náš tým postoupí co nejdále.“

Kanonýři minulý týden po zprávách ohledně srdečních problémů Aubameyanga uvedli, že jsou s hráčem v kontaktu, ale jsou si jisti, že jeho stav není vážný.

Aubameyang nenastoupil ani do jednoho ze dvou prvních utkání Gabonu na turnaji, po příjezdu do Kamerunu totiž měl pozitivní test na koronavirus a první negativní výsledek se u něj objevil až minulý týden před čtvrtečním tréninkem.

Poté mu ale měly být společně se spoluhráči Mariem Leminou a Axelem Meyem diagnostikovány problémy se srdcem, přičemž všichni tři se mají vrátit do svých klubů na podrobnější testy.

Na sociálních sítích se následně objevily spekulace o tom, že tito tři hráči měli porušit disciplinární pravidla reprezentačního týmu Gabonu, což sám záložník Nice Mario Lemina rázně popírá.

„Nechystám se tu živit lži, kterými se mi snaží ublížit. Nezáleží mi na nich,“ prohlásil Lemina.

„Cítím bolest za svůj národní tým, který je obklopen lháři, kteří hledají jen buzeraci. Přeji hodně štěstí do zbytku soutěže.“

Aubameyang je často spojován s odchodem z Arsenalu, kde byl kvůli porušení disciplinárních pravidel v prosinci zbaven kapitánské pásky a vyřazen z týmu. Za tým odehrál poslední zápas 6. prosince, načež od té doby trénuje osamoceně.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pivo888 - 18.01. Odpovědět

UZ SI HOTOVY..

pivo888
Související odkazy
Nejnovější články