Zpět na » Premier League » Christian Eriksen je zpět, půlroční smlouvu mu nabízí nováček v Premier League Brentford

Premier League - Christian Eriksen je zpět, půlroční smlouvu mu nabízí nováček v Premier League Brentford

Christian Eriksen je zpět, půlroční smlouvu mu nabízí nováček v Premier League Brentford © thesun.co.uk - Christian Eriksen má namířeno do Premier League

1

Líbilo se

17.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Bývalý ofenzivní záložník Tottenhamu Christian Eriksen dostal dva roky po svém přestupu do Interu Milán šanci vrátit se do Premier League. Nováček Brentford mu nabízí krátkodobou smlouvu. Samotný hráč řekl, že je jistý, že se může vrátit a fyzicky se cítí v nejlepší formě.

Devětadvacetiletý tvůrce hry se na hřišti neobjevil od té doby, co utrpěl zástavu srdce během červnového utkání Dánska na Euru 2020 proti Finsku.

Eriksen souhlasil s ukončením smlouvy s Interem Milán v polovině prosince, protože byl vybaven ICD (Implantable Cardioverter Defibrillator), který mu brání hrát v Serii- A.

Navzdory tomu, že má zařízení na startování srdce, dostala bývalá hvězda Tottenhamu od specialistů zelenou k obnovení své profesionální kariéry.

Řada klubů z Premier League situaci monitoruje a Brentford se v lednovém přestupovém období chopil iniciativy a nabídl Eriksenovi šestiměsíční smlouvu.

Pokud by Eriksen jejich nabídku přijal, vrátilo by ho to zpět mezi nejlepší dva roky po jeho přesunu ze Spurs do Interu za 17 milionů liber.

Senzační comeback? Eriksen po srdeční zástavě dostal nabídku z Premier  League - Hranický deník

Eriksen na začátku ledna řekl: „Mým cílem je zahrát si na Mistrovství světa v Kataru. To byla vždy moje mentalita. Je to cíl, sen. Pokud budu vybrán, je to něco jiného, ale mým snem je vrátit se.“

„Jsem si jistý, že se můžu vrátit, protože se necítím jinak. Fyzicky jsem v perfektní formě.“

„Tohle byl můj cíl a je to ještě daleko, takže dokud nebudu hrát fotbal a ukážu, že jsem zpátky na stejné úrovni."

Nabídka Brentfordu dává Eriksenovi šanci spojit síly s řadou mezinárodních spoluhráčů na klubové úrovni včetně Christiana Norgaarda, Mathiase Jensena a Mathiase Jorgensena.

Kamil Zalabák / mirror.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 18.01. Odpovědět

Držím palce Smajlík 1

peeko83
Nejnovější články