Zpět na » Premier League » Arsenal poslal Juventusu nabídku na hostování Arthura. Zájem má i o hvězdu Lyonu

Premier League - Arsenal poslal Juventusu nabídku na hostování Arthura. Zájem má i o hvězdu Lyonu

Arsenal poslal Juventusu nabídku na hostování Arthura. Zájem má i o hvězdu Lyonu © goodwordnews.com - Arthur Melo

2

Líbilo se

14.01. - BULVÁRNÍK Arsenal učinil Juventusu nabídku na hostování brazilského záložníka Arthura Mela do konce sezóny s tím, že bude hradit mzdu v jeho plné výši. Bývalý záložník Barcelony je jedním z nejlépe placených hráčů Juventusu, příliš často ale nenastupuje a italský velkoklub je otevřen jeho odchodu na hostování.

Arthur údajně pobírá v Turíně 5 milionů eur ročně po zdanění, což je vzhledem k jeho malé vytíženosti pro Juventus pořádná finanční zátěž i vzhledem k finančním potížím, do kterých se klub nedávno dostal.

Juventus vykázal za rok 2021 astronomické ztráty ve výši 209,9 milionu eur a je tedy jasné, že bude muset šetřit a v lednu se tudíž hodlá zbavit několika hráčů, mezi kterými by mohl být i bývalý středopolař Barcelony.

Vedle Arthura je na odchodu z klubu také bývalý záložník Arsenalu Aaron Ramsey, který stejně jako jeho kolega z týmu pobírá obří plat ve výši 7 milionů eur ročně a údajně by mohl zamířit na hostování do konce sezóny do anglického Newcastlu United.

Arthur Melo je jedním ze dvou záložníků, kteří jsou spojováni s možným lednovým přesunem na Emirates Stadium, vedle hvězdy Olympique Lyon Bruna Guimaraese, jehož přestup ale pro Arsenal bude těžké uskutečnit vzhledem k vysoké cenovce, kterou na něj Lyon umístil.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články