Zpět na » Premier League » Spurs jednají o odchodu Tanguye Ndombélého a zvažují nabídky na Dele Alliho

Premier League - Spurs jednají o odchodu Tanguye Ndombélého a zvažují nabídky na Dele Alliho

Spurs jednají o odchodu Tanguye Ndombélého a zvažují nabídky na Dele Alliho © thesun.ie, fotbalportal.cz - Ndombélé a Dele Alli

1

Líbilo se

10.01. - V Tottenhamu začíná být poněkud živo, co se týká možných pohybů v kádru. Směrem ven by mohla zamířit hned dvě velká jména. Tanguy Ndombélé byl během vítězství 3:1 v FA Cupu nad Morecambe hlasitě vypískán vlastními fanoušky a také zapadlý talent Dele Alli dlouhodobě bojuje se svou formou. Oba by mohli v lednu zamířit jinam.

Tottenham jednal o lednovém odchodu Tanguyho Ndombélého z klubu a Spurs zvažují i nabídky na odchod Dele Alliho. Kohouti hovořili se španělskými a italskými kluby o odchodu prvně jmenovaného. Ten přišel do londýnského klubu v létě 2019 za rekordní částku 63 milionů liber z Lyonu.

Rozhovory o odchodu se uskutečnily před nedělním vítězstvím FA Cupu nad Morecambe, během kterého byl záložník hlasitě vypískán poté, co neprokázal žádnou snahu, aby se dostal rychle z hřiště, když byl nahrazen po hodině, kdy Spurs prohrávali 0:1.

Přestože Ndombélé dostal proti týmu bojujícímu o titul v League One místo v základní sestavě, opět nedokázal zapůsobit a poté, co byl vypískán, zamířil rovnou do tunelu.

Sky Sports News se dozvědělo, že Ndombélé není v Tottenhamu nešťastný, a pokud by se tento měsíc objevila vhodná varianta, zvážil by přestup jinam.

Pětadvacetiletý hráč má ve Spurs smlouvu ještě na tři a půl roku, takže jednání o trvalém odchodu ze severního Londýna jsou složitá jak pro hráče, tak pro klub.

Na otázku ohledně reakce publika na Ndombélého odpověděl šéf Spurs Antonio Conte: „Musíte být dobří, abyste se pokusili změnit názor. Pokud je z vás někdo zklamaný. Je to normální.“

„Musíme dobře vědět, že pokud podáváme dobré výkony, fanoušci jsou spokojeni. Pokud nepředvádíte dobré výkony, fanoušci spokojení nejsou. Takový je fotbal. Pokud si myslíme, že fanoušci musí být šťastní kdykoli, ať už vyhrajete, nebo prohrajete, myslím, že to není správné.“

„Já určitě, když nevyhraju, nejsem šťastný, jsem naštvaný a myslím, že je to v pořádku.“

Tottenham tento měsíc zváží i oficiální nabídky na odchod Dele Alliho a Matta Dohertyho z klubu. Alli v této sezoně nastoupil za Spurs ve všech soutěžích v 18 zápasech a vstřelil dva góly.

Pětadvacetiletý hráč se v posledních sezonách potýká s formou a na nového trenéra Conteho zatím nedokázal zapůsobit. K anglickému záložníkovi by se v lednu mohl připojit i Doherty, který Spurs opustí.

Pravý obránce nastoupil za klub od svého příchodu z Wolves v srpnu 2020 pouze do 13 zápasů Premier League. Irský reprezentant má smlouvu ještě na dva a půl roku.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články