Zpět na » Premier League » Opustí Ronaldo letos v létě Manchester United? Atmosféra mezi ním a trenérem není ideální

Premier League - Opustí Ronaldo letos v létě Manchester United? Atmosféra mezi ním a trenérem není ideální

 Opustí Ronaldo letos v létě Manchester United? Atmosféra mezi ním a trenérem není ideální © theusn.co.uk - Vztahy mezi Ronaldem a trenérem Rangnickem nejsou ideální

4

Líbilo se

09.01. - BULVÁRNÍK Mezi superstar Cristiano Ronaldo (36) a trenérem Ralf Rangnickem (63) nepanuje nejideálnější pohoda jakou by Manchester United potřebovalo. Znovu a znovu má mnohonásobný světový fotbalista proti dočasnému trenérovi Manchesteru United kritické námitky.

Podle anglického „Daily Star“ nyní Ronaldo vyslovil, že by Ragnick neměl zůstat u mužstva. Smlouva trenérovi Manchesteru United běží zatím do léta, ale v případě úspěchu nebylo vyloučené, že nebude prodloužená.

Jenže, Ronaldo nemá na Rangnicka náladu! Pikantní Ronaldova smlouva platí do roku 2023, ale pokud nebude spokojen s výběrem trenéra, mohl by United opustit letos v létě.

Na Old Trafford nemohou být vůbec spokojeni. Manchester United ztrácí 22 bodů na svého městského rivala. Zápasy, kde byla povinnost vyhrát tým hrubě nezvládl, naposledy to bylo ostudných 0:1 v domácím zápase s Wolverhamptonem.

Trenér Paris Saint-Germain Mauricio Pochettino je znovu a znovu spojován s United.

Nastane velký úkol pro Richarda Arnolda, který 1. února vystřídá viceprezidenta Eda Woodwarda, protože musí najít nového trenéra United. V úvahu připadají staří přátelé jako Mauricio Pochettino, Brendan Rodgers a Erik ten Hag.

V každém případě je těžké si představit, že Rangnick na střídačce a Ronaldo na hřišti mají v Manchesteru United společnou budoucnost.

Kamil Zalabák / bild.de, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Od té doby co přišel šla naše hra dolů, a to je díky tomu, že on prostě vysoký pressing dělat nebude. Ole ho loni hrál s Cavanim, abylo z toho druhé místo v lize a finále. Došel tenhle, a spolu klasickými rozjebávači kabiny Pogbou a Martialem jsme tam kde jsme. V Anglii prostě musí makat všichni, nestačí jen dělat náběhy za obranu.

AVSuvorov
Danza - 10.01. Odpovědět

Pogba 500.000 týdne, ronaldo ať vybírá trenéra, Lingard na křídlo a další sezóna je vaše.

Danza
Nejnovější články