Zpět na » Premier League » Hvězdného útočníka nemine vysoký trest, hráč se všem již omluvil

Premier League - Hvězdného útočníka nemine vysoký trest, hráč se všem již omluvil

Hvězdného útočníka nemine vysoký trest, hráč se všem již omluvil © thesun.co.uk - Romeo Lukaku

2

Líbilo se

09.01. - Romelu Lukaku se po suspendaci v Chelsea vrací do tréninku. Belgičan se veřejně omlouvá fanouškům a trenérovi Thomasi Tuchelovi za svůj nevyžádaný rozhovor. Je vyzván, aby zaplatil tak jako tak, a rázně.

Útočník Chelsea Romelu Lukaku se omluvil za svůj televizní rozhovor, ve kterém nepřímo kritizoval svého trenéra Thomase Tuchela. Ve videu na domovské stránce klubu anglické Premier League se belgický fotbalový reprezentant v úterý večer obrátil na fanoušky a omluvil se jim, Tuchelovi a zaměstnancům klubu.

„Fanoušci: Omlouvám se, že jsem vás naštval. Víte, jaké spojení jsem měl s tímto klubem od svých teenagerských let. Takže plně chápu, že jste naštvaní. Samozřejmě je nyní na mně, abych znovu získal vaši důvěru. Udělám vše, co bude v mých silách, abych každý den ukázal nasazení na tréninkovém poli i v zápasech a zajistil, že vyhrajeme zápasy,“ řekl 28letý hráč.

„Také se omlouvám manažerovi, svým spoluhráčům a vedení, protože si myslím, že to také nebyl ten správný okamžik," pokračoval Lukaku.Podle zpráv italských médií by měl Lukaku zaplatit pokutu kolem 500 000 eur.

Lukaku byl po víkendovém televizním rozhovoru vyhozen z týmu. V úterý se vrátil k tréninku, podle Tuchela byla věc vyřízena. "Omluvil se," řekl v úterý trenér Chelsea. „Jsme rádi, že jsme si našli čas se na věc podívat a v klidu si o tom promluvit.“

Returning hero Lukaku sets Chelsea on way to 2-0 win at Arsenal | Football  News - Hindustan Times

Trenér byl o víkendu naštvaný kvůli rozhovoru, který Sky Italia odvysílala minulý týden. Lukaku vyjadřuje svou nespokojenost se svou rolí v klubu: „Jsem fyzicky zdatný. Jen nejsem se situací spokojený, ale to je normální. Myslím, že se šéf rozhodl hrát s jinou formací.“ Lukaku se také chce v blízké budoucnosti vrátit do Interu Milán.

Kamil Zalabák / sport.de, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chceš sex, přijď za mnou -> https://simplydating.site Smajlík 3

MilenkaHot98
Betisak - 10.01. Odpovědět

ten pohled na slimáky je strašný.

Betisak
Nejnovější články