Zpět na » Premier League » Vedení Borussie Dortmund zkouší udržet v týmu Bellinghama

Premier League - Vedení Borussie Dortmund zkouší udržet v týmu Bellinghama

Vedení Borussie Dortmund zkouší udržet v týmu Bellinghama © www.futaa.com - Jude Bellingham

3

Líbilo se

26.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Německý klub se v posledních týdnech a měsících ocitl v oku hurikánu. Snaží se zuby nehty udržet v týmu Haalanda a Bellinghama, ale po pověstném klidu je očekáván finální lednový nápor a oba hráče by Dortmund mohl ztratit.

Borussie Dortmund má v poslední době spoustu práce, nejen, že se snaží v týmu udržet Erlinga Haalanda, ale zároveň zahání supy kroužící kolem Jude Bellinghama. Anglický mladíček je velkým příslibem do budoucna a je v hledáčku mnoha evropských klubů. O osmnáctiletého hráče se zajímá především Liverpool a tak se podle BBC vedení německého klubu snaží tlačit na svého hráče všemi možnými způsoby.

Ve hře je pochopitelně vylepšení smlouvy, Dortmund ale slíbil anglickému záložníkovi mimo jiné to, že nabídne smlouvu také jeho mladšímu bratrovi. Jobe Bellingham nastupuje za U18 Birminghamu City a přestup do Dortmundu by znamenal velký skok pro spoustu hráčů, tím spíše pro šestnácti letého mladíčka. Podle vedení Dortmundu je Jobe na nejlepší cestě jít ve šlépějích svého bratra a mohl by se stát vhodnou investicí do budoucna. A pokud by to byla cesta, jak udržet v týmu také Judeho, zabil by Dortmund pověstné dvě mouchy jednou ranou.

Andrea Suttnerová / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články