Zpět na » Premier League » Aaron Wan-Bissaka na šest měsíců bez řidičského průkazu a s pokutou 31 tisíc liber

Premier League - Aaron Wan-Bissaka na šest měsíců bez řidičského průkazu a s pokutou 31 tisíc liber

Aaron Wan-Bissaka na šest měsíců bez řidičského průkazu a s pokutou 31 tisíc liber © bbc.co.uk - Aaron Wan-Bissaka

3

Líbilo se

21.12. - BULVÁRNÍK Obránce Manchesteru United si na nějakou chvíli odpočine od řízení a navíc zaplatí tučnou pokutu. Tak rozhodl soud na základě toho, že v letošním roce řídil bez povolení, jelikož v minulosti již dvakrát dostal pokutu za překročení rychlosti.

Anglický obránce Manchesteru United se celých šest měsíců bude smutně dívat po svém Lamborghini Urus, jelikož soud rozhodl, že po tuto dobu nesmí vůz řidit. Na vině je jeho dřívější prohřešek, kdy hráč opakovaně překročil rychlost a navíc policistům nebyl schopen předložit potřebné doklady k řízení.

Mimo to soud potvrdil, že Wan-Bissaka nereagoval na výzvy soudu a oznamovací dopisy kompletně ignoroval. I když se právník obránce United zastal, trestu se fotbalista nevyhne a veřejnosti se potvrdí, že ani slavný fotbalista s obrovským týdenním platem si nemůže dovolit ignorovat zákon.

Dle hráčova právníka Shauna Draycotta byl zásadní problém v adrese, na kterou soud směřoval 6 až 7 dopisů. Ty měly zamířit na původní bydliště ještě z doby, kdy hráč působil v Crystal Palace, ze kterého ho následně koupil Manchester United. Nikde však není psáno, že tuto adresu nelze změnit. Ještě k tomu když hráč už nějakých pár let kope na Old Trafford.

Redakce / bbc.co.uk

Nejnovější články