Zpět na » Premier League » Ragnick vyhlíží bývalého svěřence, vedení doporučil Wernera

Premier League - Ragnick vyhlíží bývalého svěřence, vedení doporučil Wernera

Ragnick vyhlíží bývalého svěřence, vedení doporučil Wernera © Sky Sports - Představuje Manchester reálnou destinaci pro Tima Wernera?

1

Líbilo se

01.12. - Manchester United se zmítá v nepříjemné krizi, kterou odnesl vyhazovem trenér Ole Gunnar Solskjaer. Jeho místo po několika dnech váhání přebral Ralf Ragnick, který podepsal na Old Trafford smlouvu do konce sezóny. Klubu by však nechtěl pomoci jen čistě fotbalově, k lepším zítřkům budou potřeba také povedené přestupy. Ragnick tak zároveň chystá šanci na restart kariéry pro Tima Wernera.

Německý útočník od svého přesunu do Chelsea trpí na nekonzistentnost výkonů a často neopodstatněnou kritiku fanoušků. V letošní sezóně zatím vstřelil jen tři góly, za což z velké části může příchod konkurenta na pozici útočníka Romela Lukaka.

Jako nedocenitelná by se pro něj teď mohla ukázat známost právě s Ragnickem. Zkušený stratég jej v roce 2016 přivedl ze Stuttgartu do Lipska, kde pak po většinu Wernerova angažmá působil zejména na pozici sportovního ředitele.

Ragnick teď údajně apeluje na United, aby se pokusilo přetáhnout Wernera, v lednu nebo až později během léta. 25letý útočník přitom má smlouvu do roku 2025 a tržní hodnotu 55 miliónů euro.

Server 90min nicméně už dříve informoval, že se další změně dresu v rychlém sledu nebrání a rád by zkusil štěstí na jiné adrese, mimo jiné vzhledem k Lukakově gólové formě. Stabilní místo v základní sestavě by rozhodně neměl jisté ani u Red Devils, vidina to však není nereálná.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, bild.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Břídil Šwább má opět recht, ještě, že ty jeho názory mají takovou váhu Smajlík 2

Stifmajstr
Kuzma - 03.12. Odpovědět

Další kachna Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Kuzma
Tscar - 02.12. Odpovědět

Dyť je to kravina. United maj slabý místo prakticky všude mimo brány a útoku. A s tou bránou je to ještě občas docela na zvážení ...

Tscar
Wazz - 02.12. Odpovědět

njn břídil Tuchel z něj víc než pět minel na zápas nevytáhne Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz

břídil? zase silná slova, která potvrzují "nezaujatost"

ovmartin23

sa tu ohanal Rangnickom a odbavoval na tom ze Tuchel a Klopp by bez neho nevedeli co je futbal pritom ten jeho Rangnick to dotiahol najviac do Lipska a ti dvaja bridilove uz vyhrali viac nez on dokopy vidiet ze si kazdy ten styl upravil podla seba inak by donedavna tiez trenovali niekde v Rusku Smajlík 2

martyy_98
Wazz - 04.12. Odpovědět

marty ty jsi ještě větší tragéd než ta pokálená nohavica z osravy Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz

CFC prodá čučkařům tak maximálně Alonsa Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong

Ježiš to by byla sranda Smajlík 1 Ale horší než v Cheslea by pod Ragnickem podle mě nebyl Smajlík 1

Tomguncz1
Nejnovější články