Zpět na » Premier League » Ralf Rangnick chce jako první posilu přivést na Old Trafford Haidaru z RB Lipska

Premier League - Ralf Rangnick chce jako první posilu přivést na Old Trafford Haidaru z RB Lipska

Ralf Rangnick chce jako první posilu přivést na Old Trafford Haidaru z RB Lipska © bundesliga.com - Stane se reprezentant Mali první posilou, kterou přivede Rangnick na Old Trafford?

2

Líbilo se

30.11. - Skauti Manchesteru United mají být nyní v pohotovosti, chystají se totiž během následujících dní sledovat středního záložníka RB Lipska, reprezentanta Mali - Amadoua Haidaru. Ten se s novým dočasným manažerem Red devils pochopitelně dobře zná, byl to právě Ralf Rangnick, kdo jej přivedl do německého klubu z Red Bullu Salzburg.

Nyní britský tisk očekává, že příští dva zápasy německého celku, budou mít na tribunách zástupce z Manchesteru United. Ti chtějí sledovat záložníka ještě před lednovým přestupovým oknem, kdy existuje reálná šance, že se Haidara stane první velkou posilou nového dočasného manažera Rangnicka.

RB Lipsko se nejprve v pátek představí v Bundeslize na stadionu Unionu Berlín a v příštím týdnu proti jinému celku z Manchesteru, v domácím zápase proti Manchesteru City.

Třiadvacetiletý střední záložník Amadou Haidara je jedním z nejsledovanějších současných hráčů lipského Red Bullu a sám Ralf Rangnick jej má mít na svém seznamu hráčů, které by chtěl v týmu, velmi vysoko.

Malijský reprezentant nastoupil o víkendu ke svému 100. zápasu v barvách německého klubu. V minulosti se však Haidara zmínil o tom, že jeho snem a cílem je hrát někdy v budoucnu za klub jakým je Manchester United.

Pokud by jej chtěl Manchester United získat, bude muset předložit částku ve výši 33 milionů liber. Ta je totiž udávána jako výstupní klauzule, kterou má ve své současné smlouvě s Red Bullem Haidara.

O posílení středu zálohy Manchesteru United se diskutuje s velkou pravidelností. Mezi dalšími skloňovanými jmény jsou například Declan Rice z West Hamu United, Kalvin Phillips z Leedsu United či Aurélien Tchouaméni z francouzského Monaka.

Po očekávaném příchodu Rangnicka, během tohoto týdne, se však nejreálněji jeví příchod Haidary. Dočasný německý manažer totiž má údajně chtít již během zimy uskutečnit nutné hráčské změny a odrazit tak Manchester United k lepším a stabilním výsledkům.

Sebastian Suba / thetimes.co.uk, dailymail.co.uk, manchestereveningnews.co.uk, teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jeho snem. Smajlík 3 Jasně, když tam vidí ty platy. Rangnick by měl především prodávat lemry. Koule na to má, aby konečně vykopal do prdele neschopy.

AVSuvorov

Ten si teď z toho bude chtít udělat vrcholný klub pro hráče z Lipska, což nemusí být špatná varianta, protože Lipsko má spoustu talentovaných skvělých hráčů, ale zrovna tak se může stát, že si nezvyknou stejně jako třeba Werner

Tomguncz1
Nejnovější články