Zpět na » Premier League » Odvolá Manchester United Oleho Gunnara Solskjaera? Řada hráčů má pochyby o jeho kvalitách

Premier League - Odvolá Manchester United Oleho Gunnara Solskjaera? Řada hráčů má pochyby o jeho kvalitách

Odvolá Manchester United Oleho Gunnara Solskjaera? Řada hráčů má pochyby o jeho kvalitách © express.co.uk - Ole Gunnar Solskjaer

1

Líbilo se

08.11. - Manchester United navzdory sobotní porážce v městském derby s Manchesterem City nemá v plánu nahradit manažera Oleho Gunnara Solskjaera. V klubu údajně nic nenasvědčuje tomu, že by byl norský manažer během listopadové reprezentační přestávky nahrazen, navzdory pochybnostem některých hráčů ohledně jeho trenérských kvalit.

Přestože ještě před začátkem sezóny je řada expertů kvůli nákladným letním nákupům tipovala jako jednoho z hlavních kandidátů na boj o ligový titul, realita zatím odpovídá spíše tomu, že Manchester United bude rád za umístění mezi top čtyřkou.

Po sobotní prohře v manchesterském derby s konkurenčními Citizens se znovu vyrojily spekulace o budoucnosti kritizovaného manažera Oleho Gunnara Solskjaera, nicméně nic nenasvědčuje tomu, že by norský lodivod neměl svůj tým vést po reprezentační pauze v zápase proti Watfordu.

Přestože řada hráčů United má údajně výhrady k tomu, zda je Solskjaer tím správným mužem, jenž dokáže tým po domácích porážkách s Liverpoolem a Manchesterem City vyvést z krize, vedení klubu nadále stojí za manažerem.

Podle zdrojů televizní stanice Sky Sports chtějí hráči United, aby Solskjaer jakožto bývalý hráč klubu uspěl, nicméně někteří členové kádru měli velké výhrady ke zvolené taktice Solskjaera v prohraných zápasech.

Pod zatím největším tlakem se Solskjaer ocitl před dvěma týdny po potupné porážce 5:0 s Liverpoolem na Old Trafford, vítězství nad Tottenhamem a remíza na hřišti Atalanty ale situaci částečně uklidnily.

Podle experta televizní stanice Sky Sport a bývalého hráče United Garyho Nevilla neučiní klub rozhodnutí ohledně Solskjaerovi budoucnosti dříve, než na konci roku, kdy z klubu odejde výkonný místopředseda Ed Woodward.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Hráči pochybují o trenérových kvalitách. Celé špatně. Půlka týmu bez mrknutí oka za SAFA letěla. On prostě nemá koule je seřvat a tím si spravit respekt.

AVSuvorov
Danza - 09.11. Odpovědět

Tak tý jeho Elfštině stejně nikdo nerozumi, největší respekt by mezi hrazena získal kdyby sám od sebe skončil..

Danza

Na druhou stranu si je vybral, to co tam je za lemply, to si tam dobrovolně nechal, takže.. Ani mě nebaví se pořád opakovat a zahazovat s hovnami jako Pogba a spol. To už nemá cenu. Každý to za ty roky musí vidět, jen tady ten pán ne.

AVSuvorov

Vymaž si ten znak ty kriple český, chtěl bych vidět tebe, nedáš ani deset minut na hřišti

Dusekunitedboss
Danza - 09.11. Odpovědět

Na place 10 minut “na pogbu” by dal i netáhlo wazz..

Danza

Zase nějaké pochcané děcko...

AVSuvorov

Já zase ale chápu i tu druhou stranu, že je poměrně těžký jen tak pustit k vodě týpka, za kterého dali 105 milionů a má nespornou kvalitu, to že je dost línej je věc druhá, ale taky bych se snažil to z něj zkusit dostat než ho hned prodávat, každopádně čas už teď asi vypršel no a 5 dobrých zápasů jednou za půl roku to prostě nespraví

Tomguncz1
Wazz - 10.11. Odpovědět

..chudák soplík Danza.. zase se snažil zapojit do diskuse a on ho každej ignoruje... Smajlík 1

Wazz
Související odkazy
Nejnovější články