Zpět na » Premier League » Manchester City dal jasný vzkaz případným zájemcům: Za Sterlinga požadujeme 80 milionů eur

Premier League - Manchester City dal jasný vzkaz případným zájemcům: Za Sterlinga požadujeme 80 milionů eur

Manchester City dal jasný vzkaz případným zájemcům: Za Sterlinga požadujeme 80 milionů eur © marca.com - Raheem Sterling

1

Líbilo se

19.10. - V posledních dvou týdnech se začalo velmi hlasitě spekulovat o tom, zda se nechýlí ke konci čas Raheema Sterlinga v Manchesteru City. Sám anglický reprezentant v rozhovoru minulý týden připustil, že momentální slabé herní vytížení je pro něj frustrující a nebránil by se případné změně angažmá, kdy by preferoval výzvu v podobě zahraničí. Na všechny zvěsti měl nyní, podle deníku Marca, reagovat i anglický klub, který dal zájemcům jasnou odpověď. Sterling je k mání za částku 80 milionů eur.

Španělský i britský tisk minulý týden začal hlasitě hovořit o možném a velkém zájmu FC Barcelony o Raheema Sterlinga, který většinu času v letošní sezóně plní roli náhradníka a do zápasů se dostává především až jako střídající hráč.

Tato zpráva ihned budila hned několik otázek, jelikož katalánský klub se nachází ve velmi špatné finanční situaci, kdy se spojitost s přestupem hráče jako je Sterling, jeví spíše jako velmi nepravděpodobná.

Barcelona měla Sterling označit jako jeden z hlavních cílů pro zimní přestupové období, avšak nyní se zdá být téměř jisté, že anglický reprezentant a jedna z hlavních hvězd letošního evropského šampionátu, dres Barcelony nejspíše neoblékne.

K situaci mělo totiž údajně vznést stanovisko i vedení klubu z Manchesteru, které dalo najevo jasně podmínky, za kterých je nyní momentálně ochotné zahájit další jednání. Řeč je o požadované částce ve výši 80 milionů eur.

Sterling má smlouvu do léta 2023 a sám manažer Pep Guardiola se vyjádřil, že je pořád velmi důležitým hráčem a i nadále figuruje v dlouhodobých plánech Cityzens. Avšak ani lodivod Cityzens neskrýval lehké rozčarování z rozhovoru, který Sterling poskytl a ve kterém připustil svou současnou nespokojenost.

Vedle katalánského klubu se dále hovořilo o větším zájmu Arsenalu a také například Newcastlu, který je však po změně majitelů, spojován s mnoha hráči, o kterých se spekuluje, že by mohli brzy změnit působiště.

Sebastian Suba / marca.com, skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Tygrice - 24.10. Odpovědět

Dobrý kauf, pokud přijde Real, Barca proč ne. Newcastle, rozhodně ne a to z důvodu neúčast EL, LM a navíc bojují o záchranu. Smajlík 4

Tygrice

Pro Newcastle dobrej Smajlík 5

Pro-Wazz

první posila newcastlu?

ovmartin23
Reklama
Noviny
Nejnovější články