Zpět na » Premier League » V zápase Newcastlu proti Tottenhamu oživovali fanouška. O přerušení hry si rozhodčímu řekli sami hráči

Premier League - V zápase Newcastlu proti Tottenhamu oživovali fanouška. O přerušení hry si rozhodčímu řekli sami hráči

V zápase Newcastlu proti Tottenhamu oživovali fanouška. O přerušení hry si rozhodčímu řekli sami hráči © skysports.com - Sergio Reguillon komunikuje s rozhodčím a žádá jej o přerušení utkání

1

17.10. - NEPŘEHLÉDNĚTE Utkání Premier League mezi Newcastlem a Tottenhamem skončilo lépe pro hosty, kteří vyhráli 2:3. Víc než výsledek však fanoušky zajímala situace ze 40. minuty, kdy uprostřed hlediště zkolaboval jeden z fanoušků. Tamní zdravotníci ho okamžitě začali resuscitovat, ale pozornosti hráčů to neuniklo a sami požádali hlavního rozhodčího o přerušení zápasu.

Hra byla pozastavena ve 40. minutě poté, co byla pozornost rozhodčího Andre Marrinera upozorněna na incident odehrávající se v hledišti. Newcastle v prohlášení uvedl: „Fanoušek, který potřeboval naléhavou lékařskou pomoc, byl stabilizován a je na cestě do nemocnice.“

Obě skupiny hráčů se odebraly do útrob stadionu, když zdravotnické posádky zachraňovali lidský život na východní tribuně, přičemž klubový lékař Newcastle Paul Catterson přispěchal na pomoc s přenosným defibrilátorem.

PA - A member of the Newcastle medical team brings a defibrillator to the fan

Po konzultaci s policií dal rozhodčí hráčům na hřišti najevo, aby se odebrali do kabin na dobu zhruba šesti minut. Poté se aktéři utkání vrátili a po opětovném rozcvičení dokončili první poločas.

PA - Newcastle and Tottenham players wait for the match to be restarted

Když Harry Kane z Tottenhamu po zápase dělal rozhovor pro Sky Sports, řekl: "V první řadě chceme tomu klukovi na tribuně popřát všechno nejlepší. Nebyl to dobrý pohled a slyšeli jsme, že by teď mohl být stabilní, takže jsme vděční zdravotnickému týmu a fanouškům. Naštěstí je v pořádku a přejeme mu vše nejlepší od Spurs. “

Levý bek Tottenhamu Sergio Reguilon, který pomohl upoutat pozornost rozhodčího Marrinera na tento incident, dodal: „Viděl jsem ležet fanouška a nad ním jednoho muže, který ho oživoval,byl jsem velmi nervózní, šel jsem k rozhodčímu a řekl, že nemůžeme hrát, zastavte zápas. Fanoušci také říkali: „Přestaňte, přestaňte!“