Zpět na » Premier League » Bayern Mnichov chce vyměnit Tanguye Ndombeleho za svoji hvězdu. Spurs si vyhlédli Traorého

Bayern Mnichov chce vyměnit Tanguye Ndombeleho za svoji hvězdu. Spurs si vyhlédli Traorého

Bayern Mnichov chce vyměnit Tanguye Ndombeleho za svoji hvězdu. Spurs si vyhlédli Traorého © Sky Sports - Ndombélému nechybělo moc k odchodu ze severního Londýna

0

Líbilo se

22.08. - Bayern Mnichov podle informací televizní stanice Sky Germany projevil zájem o příchod francouzského záložníka Tanguye Ndombeleho, který dal jasně najevo svoje přání opustit Tottenham Hotspur. Jako součást výměny přitom bavorský velkoklub nabídl Ndombeleho krajana Corentina Tolissa.

Nejdražší podpis v klubové historii Spurs se v letošní sezóně dosud neobjevil v jediném utkání a není jisté, že se v barvách Tottenhamu ještě kdy představí.

Francouzský záložník podal v klubu žádost o přestup, vinou čehož si nezahrál jedinou minutu v rámci předsezónní přípravy a nic se na tom nezměnilo ani v nové sezóně Premier League.

Ndombele přitom přicházel do Londýna v červenci 2019 z Lyonu za rekordních 54 milionů liber a v klubu má stále čtyřletou smlouvu, jenže v dresu Spurs dosud naplno nepředvedl svůj talent a v televizním dokumentu All or Nothing přiznal, že si neužívá svoje působení v Tottenhamu.

Na Ndombeleho absenci nic nezmění ani nedělní zápas proti Wolves, do kterého jej vůbec nenominoval kouč Nuno Espirito Santo, který prohlásil, že není jeho úkolem někoho přesvědčovat, aby hrál za klub.

Není tak vyloučeno, že se Ndombele bude před uzavírkou přestupového okna stěhovat, přičemž velký zájem o záložníka projevil zejména Bayern Mnichov, který jako součást výměny za něj nabízí Corentina Tolissa a 20 milionů eur.

Tottenham má naopak zájem o španělského reprezentanta Adamu Traorého, který se velice dobře zná s koučem Nunem ze společného působení u Wolves a jenž by ke Spurs mohl zamířit na hostování.

Tottenham nadále pracuje také na příchodu dvacetiletého gruzínského reprezentanta Chviči Kvaraccheliji z Rubinu Kazaň a blízko je přestupu záložníka Papeho Sarra.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články