Zpět na » Premier League » Harry Kane se nedostavil na trénink Tottenhamu. Požaduje odchod z klubu

Premier League - Harry Kane se nedostavil na trénink Tottenhamu. Požaduje odchod z klubu

Harry Kane se nedostavil na trénink Tottenhamu. Požaduje odchod z klubu © skysports.com, fotbalportal.cz - Harry Kane

2

Líbilo se

02.08. - Útočník Harry Kane se v pondělí nedostavil na předsezónní přípravu svého klubu a znovu tím vyvolal spekulace kolem své budoucnosti v Tottenhamu Hotspur. Osmadvacetiletý anglický reprezentant, který v klubu požádal o přestup, se měl v pondělí po krátké dovolené hlásit na tréninku, což se ale nestalo.

Nad budoucností Harryho Kanea v Tottenhamu visí čím dál větší otazník. Není tajemstvím, že anglický střelec chce Tottenham opustit a zájem o něj už projevily Manchester City, Manchester United nebo Chelsea.

První pokus o jeho podpis učinil už na konci června Manchester City, který poslal do Londýna nabídku ve výši 100 milionů liber, která však byla odmítnuta s tím, že Tottenham si hráče cení na více než 120 milionů liber.

Přestože anglický reprezentační kapitán přiznal, že má gentlemanskou dohodu s předsedou Spurs Danielem Levym, klub není ochoten prodávat hráče pod stanovenou cenou, které se zatím žádný zájemce nepřiblížil.

Levy, který nedávno jmenoval bývalého šéfa Juventusu Fabia Paraticiho novým výkonným ředitelem klubu, v červnu prohlásil, že soucítí s Kaneovou frustrací ohledně nedostatku trofejí se Spurs, ale naznačil, že dojít k dohodě o prodeji bude hodně složité.

O Kanea má největší zájem Manchester City, jehož předseda Khaldoon Al Mubarak po loňském finále Ligy mistrů přiznal, že klub bude na přestupovém trhu “konkurenceschopný a agresivní“ ve snaze podepsat kvalitní posily.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 03.08. Odpovědět

Kdyby si Harry nedávno nepodepsal novou dlouhodobou smlouvu, měl bys to jednodušší ! Levy tě levně neprodá Smajlík 11

Kuzma
Wazz - 03.08. Odpovědět

si představ, že by nepřišel na trenink takovej Pogba..to by si jeho hateři nejspíš cvrkli vzteky do trenek Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články