Zpět na » Premier League » Chelsea sleduje stopera Kimpembeho a zvažuje případnou nabídku

Premier League - Chelsea sleduje stopera Kimpembeho a zvažuje případnou nabídku

Chelsea sleduje stopera Kimpembeho a zvažuje případnou nabídku © givemesport.com - Uvidíme Kimpembeho v příští sezóně v Premier League?

0

Líbilo se

23.07. - Pařížský klub před několika dny přivedl legendu Bílého baletu Sergia Ramose a ihned po jeho příchodu se začalo spekulovat o tom, co to znamená pro ostatní stopery v týmu. Francouzská fotbalová média především pak vedla debatu, zda se čas nechýlí ke konci v Parku Princů pro Presnela Kimpembeho.

Přední francouzský deník L´Équipe přišel se zprávou, že Thomas Tuchel by velmi rád využil jakékoliv příležitosti a Kimpembeho přivedl na Stamford Bridge. Chelsea tak bedlivě sleduje situaci a případně by byla ochotna i předložit nabídku.

K dnešnímu dni však prý žádný konkrétní kontakt mezi oběma kluby neproběhl, avšak očekává se, že londýnská Chelsea bude jeden z nejpravděpodobnějších možných zájemců, pokud bude vedení Paris Saint-Germain ochotno naslouchat eventuálním nabídkám. Thomas Tuchel si totiž za svého působení na lavičce PSG francouzského stopera velice oblíbil a nebránil by se další případné spolupráci.

Ovšem přivést Kimpembeho nebude určitě tak jednoduché. Stoper má s francouzským celkem smlouvu až do roku 2024 a PSG je navíc jeho mateřským klubem. Muselo by se stát tedy něco zcela zásadního, aby vůbec o svém přesunu jinam hráč uvažoval.

Pětadvacetiletý obránce v loňské sezóně nastoupil k 40 zápasům za PSG ve všech soutěžích. Řadí se tak vůbec mezi nejvytěžovanější hráče a jeho stabilní formu potvrzuje také ten fakt, že je první volbou pro Didiera Deschampse při sestavení základní jedenáctky Francie, společně s Raphaëlem Varanem.

Chelsea tak bude muset přijít s velmi zajímavou nabídkou, pokud bude chtít Kimpembeho doopravdy přivést na Stamford Bridge. Uvádí se, že cena, za kterou by mohl Kimbembe přestoupit, se pohybuje okolo 40 milionů eur.

Sebastian Suba / lequipe.fr, thesun.co.uk, express.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články