Zpět na » Premier League » Kane má údajně volnou cestu do Manchesteru City. A to za rekordní sumu

Premier League - Kane má údajně volnou cestu do Manchesteru City. A to za rekordní sumu

Kane má údajně volnou cestu do Manchesteru City. A to za rekordní sumu © skysports.com - Přestoupí Harry Kane do Manchesteru City?

0

Líbilo se

23.07. - BULVÁRNÍK S velmi odvážným tvrzením přišel britský bulvár The Sun, který s odkazem na nejbližší v okolí Harryho Kanea tvrdí, že přestup hvězdného útočníka do Manchesteru City je již domluven a přestupu nestojí už nic v cestě. Zelenou totiž měl dát celému přestupu i předseda Tottenhamu Hotspur Daniel Levy.

Poté, co Tottenham Hotspur ani v loňské sezóně nedokázal získat žádnou trofej, se rozšířily spekulace na téma budoucnosti Harryho Kanea. Anglický reprezentant měl prý údajně také požádat o přestup. Ihned se tak rozjely dlouhé diskuze na téma, zda jsou tyto informace pravdivé a útočník chce z klubu doopravdy odejít.

Sám Kane řekl, že v průběhu evropského šampionátu, kde jako kapitán anglického národního mužstva, dovedl svou zemi vůbec poprvé v historii do finále, nechce klubovou budoucnost v průběhu mistrovství Evropy řešit a chce se plně soustředit na probíhající turnaj.

Teď má však být rozzuzlení celé ságy takřka u konce, Manchester City totiž přišel s nabídkou ve výši 160 milionů liber, která by tak značně převýšila rekordní utracenou částku anglickým klubem za přestup hráče. Rekord drží městský rival Cityzens - Manchester United, když v létě 2016 utratil za Paula Pogbu 89 milionů liber.

Jedním z faktorů, který stál od začátku v cestě možnému přestupu, je pochopitelně Daniel Levy. Ten se nechal slyšet, že Kane za žádných okolností a za žádnou částku ze severu Londýna neodejde. Teď však má již být situace úplně jiná a Levy dal celému přestupu svolení. Zdroj, nad který se odkazuje The Sun, tvrdí, že všechny strany jsou teď plně spokojeny. „Harry je moc potěšen. Nikdy nechtěl z Tottenhamu odejít špatně.“ uvedl zdroj.

I ohledně smlouvy má deník The Sun jasno, má být podepsána na dobu čtyř až pěti sezón s astronomickým platem 400 tisíc liber/týdně.

Titulek ihned ráno spustil na Britských ostrovech rozruch a nedlouho poté přispěchal s odpovědí další britský deník Daily Mail, který tvrdí, že Tottenham Hotspur měl ihned zahájit urputná jednání s možnými nástupci údajně odcházející klubové ikony. Konkrétně to má být Antoine Griezmann, který je momentálně, dle mnoha zdrojů, na odchodu z Barcelony.

V posledních dvou týdnech se pak také hovořilo o tom, že by mohl Spurs posílit i Danny Ings ze Southamptonu.

Sebastian Suba / thesun.co.uk, dailymail.co.uk, skysports.com, sportbible.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 23.07. Odpovědět

OT: France Football bude v zimě udělovat dva zlaté míče za rok 2020 a 2021. Takže Lewandowski se přece jen dočká Smajlík 1

COKO

To už je potvrzené?

Tomguncz27

já těm city kanea přeju. podle mě nezapadne.

ovmartin23
Reklama
Reklama
Nejnovější články