Zpět na » Premier League » Kdo nahradí Josého Mourinha? Tottenham Hotspur jedná s trenérem Belgie

Kdo nahradí Josého Mourinha? Tottenham Hotspur jedná s trenérem Belgie

Kdo nahradí Josého Mourinha? Tottenham Hotspur jedná s trenérem Belgie © goal.com - Roberto Martinez

0

Líbilo se

25.05. - Tottenham Hotspur nadále tvrdě pracuje na příchodu nového manažera, který nahradí odvolaného Josého Mourinha a v užším výběru zůstali především tři kandidáti. Nejblíže postu nového kouče Spurs je španělský trenér Roberto Martínez, který dovedl Belgii na první místo světového žebříčku FIFA.

Podle televizní stanice Sky Sports mají kromě Martíneze Spurs v hledáčku také kouče Brightonu Grahama Pottera a bývalého manažera Lipska Ralfa Rangnicka.

Jako nejreálnější se zatím jeví příchod Martíneze, který bude tento týden pokračovat v jednáních s Tottenhamem, jenž by rád co nejdříve vyřešil otázku nástupce Josého Mourinha.

Tottenham od dubna, kdy dostal Mourinho padáka, dočasně vede Ryan Mason, který se s klubem umístil na sedmé příčce tabulky Premier League a kvalifikoval se tak do prvního ročníku nové Evropské konferenční ligy.

Mourinhův konec u týmu nicméně neměl nikterak změnit přestupového plány klubu v čele s předsedou Danielem Levym a hlavním skautem Stevenem Hitchenem.

Ty by naopak měl ovlivnit možný odchod největší hvězdy týmu Harryho Kanea, který v klubu podal žádost o přestup a spekuluje se o jeho možném přestupu do Manchesteru City, Manchesteru United nebo Chelsea.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články