Zpět na » Premier League » Conor McGregor chce investovat do fotbalu. Má zájem o koupi Celticu i Manchesteru United

Premier League - Conor McGregor chce investovat do fotbalu. Má zájem o koupi Celticu i Manchesteru United

Conor McGregor chce investovat do fotbalu. Má zájem o koupi Celticu i Manchesteru United © thesun.co.uk - Conor McGregor

2

Líbilo se

10.05. - O bývalém šampiónu UFC Conoru McGregorovi je všeobecně známo, že miluje fotbal. Nyní se navíc spekuluje, že chce mít podíl v Celticu Glasgow, nebo Manchesteru United. Podle britských médií měl Conor McGregor jednání s Dermotem Desmondem, aby od něj získal akcie a tím podíl ve skotském Glasgow.

Bojovník MMA se v neděli večer zúčastnil fanouškovských otázek a odpovědí na Twitteru. A právě tam při jednom z dotazů svou myšlenku poprvé vyslovil. Ir tvrdí, že měl pracovní schůzku s Desmondem, aby od něj získal akcie.

Řekl: „Abych byl upřímný, přišel rozhovor nejprve o Celticu s cílem získat akcie od Dermota Desmonda.“

„Určitě se zajímám o získání sportovního týmu a jednání jsou v určité fázi! Celtic i Manchester United jsou týmy, které se mi určitě líbí. Ale jsem otevřený. Cítím, že bych mohl pro kluby udělat velké věci.“

Desmond je majoritním akcionářem společnosti Celtic, kterou převzal od Ferguse McCanna. Předtím držel podíl ve společnosti United, ale ten v roce 2005 prodal rodině Glazerů.

McGregor je celoživotní fanoušek United, ale nikdy neskrýval svou oddanost Celticu. Ani poté, co byl v roce 2018 spatřen v dresu Arsenalu, kde hraje bývalý hráč Glasgow Kieran Tierney. To fanoušky Manchesteru United naštvalo a nelíbilo se jim, že jejich idol nosí na sobě dres konkurenčního týmu a veřejně se s jinými hráči fotí.

Ovšem v současné době je situace taková, že pro fanoušky United není podstatné, s kým se McGregor fotí a byli by velice rádi, kdyby do klubu investoval.

Minulý týden uspořádali fanoušci anglického klubu protest proti majitelům, kteří se nedávno pokusili vstoupit s Manchesterem United do posměšné Superligy, která zkrachla ještě dříve, než se vůbec začala hrát. Proto je hlavním cílem z klubu vyhnat rodinu Glazerů a McGregor by mohl být ideální náhradou ve vedení klubu.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 11.05. Odpovědět

Jak na nějakém fóru padlo ... McGregor chce koupit Manchester United a nějaký fanoušek pod to napsal ... že tam zapomněli připsat "bundu" Smajlík 3

Kuzma
Wazz - 11.05. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Wazz - 10.05. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 tomu po té kyslíkové dietě od Khabíba fakt solidně jeblo.. tolik chechtáků chlapík fakt nemá Smajlík 1 na United má realně prachy max ten ropák Bin Salmán...

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články