Zpět na » Premier League » Manchester United podle britských médií sleduje útočníka Slavie Praha Abdallaha Simu

Premier League - Manchester United podle britských médií sleduje útočníka Slavie Praha Abdallaha Simu

Manchester United podle britských médií sleduje útočníka Slavie Praha Abdallaha Simu © slavia.cz - Abdallah Sima

2

Líbilo se

26.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchester United podle anglických médií sleduje útočníka Slavie Praha Abdallaha Simu s výhledem na možný letní přestup. Teprve 19letý útočník zaujal pozornost velkoklubů letošními 19 góly v 35 odehraných zápasech za Slavii.

Mladý senegalský útočník, který do Slavie zamířil teprve loni z Táborska, si během své premiérové sezóny vybojoval místo v základní sestavě kádru kouče Jindřicha Trpišovského a svými výkony zaujal i zahraniční skauty.

Jedním ze zájemců o Simu je podle Manchester Evening News také Manchester United, jenž pozorně sleduje výkony útočníka, který během famózní cesty Slavie Evropskou ligou nastřílel čtyři góly a zajistil klubu senzační postup přes Leicester City.

Navzdory svému nízkému věku nastoupil útočník, který minulý měsíc debutoval v reprezentaci Senegalu, za Slavii do 29 utkání v základní sestavě, což značí, že si vybojoval důvěru kouče Trpišovského.

Přestože v letošní sezóně nastupuje převážně jako pravé křídlo, je pro Simu údajně nejoblíbenější post středního útočníka.

United plánují v létě posílit obě pozice, přestože teprve loni podepsali Amada Dialla a Facunda Pellistriho. Zájem o Simu jasně ukazuje současnou strategii United, kteří se zaměřují především na mladé hráče z celého světa.

Pellistri, který v současnosti hostuje ve španělském Alavesu, teprve v prosinci dosáhl 19 let, zatímco Diallovi je stále 18. Přesto si už minulý měsíc připsal svoji první trefu v utkání proti AC Milán.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / Teamtalk.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tpč to už raději toho Hložka..

AVSuvorov
Wazz - 27.04. Odpovědět

asi jako Liverpool Hložka... Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Kuzma - 26.04. Odpovědět

Bullshit Smajlík 2

Kuzma
Související odkazy
Nejnovější články