Zpět na » Premier League » Zakladatel Spotify připravuje s pomocí Henryho, Bergkampa a Vieiry nabídku na koupi Arsenalu

Premier League - Zakladatel Spotify připravuje s pomocí Henryho, Bergkampa a Vieiry nabídku na koupi Arsenalu

Zakladatel Spotify připravuje s pomocí Henryho, Bergkampa a Vieiry nabídku na koupi Arsenalu © skysports.com - Daniel Ek

0

Líbilo se

26.04. - Švédský miliardář a spoluzakladatel hudební streamovací platformy Spotify Daniel Ek se chystá podle televizní stanice Sky předložit oficiální nabídku na koupi Arsenalu. Pomoc s koupí klubu mu přitom přislíbili tři legendární Invincibles Thierry Henry, Dennis Bergkamp a Patrick Vieira.

Ek poprvé projevil zájem o koupi svého milovaného klubu minulý týden po masivních protestech fanoušků Kanonýrů před Emirates Stadium, kteří požadují odchod majitele klubu Stana Kroenkeho za jeho účast při neúspěšném odchodu klubu do evropské Superligy.

„Co si pamatuji, tak jsem už jako dítě fandil Arsenalu. Pokud by KSE (Kroenke Sports & Entertainment) chtěla Arsenal prodat, tak rád hodím klobouk do ringu,” přiznal minulý týden Daniel Ek.
Podle časopisu Forbes má momentálně jeho společnost Spotify hodnotu 3,38 miliardy liber (4,7 miliardy eur) a sám Ek byl v roce 2017 časopisem Billboard zvolen nejvlivnější osobou hudebního průmyslu.

Zatím není známo, kolik je 38letý miliardář ochoten za nákup klubu nabídnout, ředitel Arsenalu Josh Kroenke ale nedávno prohlásil, že jeho rodina nemá v úmyslu klub prodat.

Kroenke ve svém projevu na fanouškovském fóru po krachu účasti v evropské Superlize uvedl, že klub není na prodej, ale v budoucnu bude usilovněji pracovat na efektivnějším zapojení fanoušků.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pivo888 - 26.04. Odpovědět

NEPREDAJU..

pivo888
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články