Zpět na » Premier League » Tottenham si vyhlédl náhradu za Garetha Balea. Má zájem o útočníka Stuttgartu

Premier League - Tottenham si vyhlédl náhradu za Garetha Balea. Má zájem o útočníka Stuttgartu

Tottenham si vyhlédl náhradu za Garetha Balea. Má zájem o útočníka Stuttgartu © SkySports.com - Gareth Bale

0

Líbilo se

25.03. - VIDEO Tottenham Hotspur se bude v létě snažit zalepit mezeru po odchodu Garetha Balea, jenž se vrátí z hostování do Realu Madrid a jako jeho možného nástupce zvažuje podle televizní stanice Sky především útočníka německého Stuttgartu Nicolase Gonzaleze. Bale už tento týden připustil, že očekává letní návrat do Madridu.

Baleovi se blíží ke konci jeho hostování z Realu Madrid a již nyní je velice pravděpodobné, že se jeho působení v Tottenhamu neprodlouží. Velšský reprezentant už tento týden přiznal, že se letos v létě plánuje vrátit do Realu Madrid.

„Mým plánem je vrátit se, to je vše co plánuji,“ přiznal útočník z Walesu. „Myslím si, že hlavním důvodem, proč jsem letos přišel ke Spurs, bylo především hrát fotbal. Chtěl jsem se dostat do formy na Euro.“

„Původním plánem bylo odehrát sezónu u Spurs a po Euru se na zbývající rok smlouvy vrátit do Realu Madrid.“

Přestože Bale měl v Tottenhamu pár vydařených zápasů, po kterých se spekulovalo o jeho možném dalším působení u týmu, Spurs nepočítají s tím, že by hráč zůstal i pro příští sezónu.

Podle televizní stanice Sky Sports už navíc začali s hledáním jeho náhrady a na seznamu mají například Nicolase Gonzaleze ze Stuttgartu a Jonathana Bambu z Lille.

Větší zájem údajně panuje o 22letého Gonzaleze, za kterého Stuttgart požaduje částku ve výši 27 milionů liber. Gonzalez si řekl o přestup do většího klubu svými letošními šesti brankami a dvěma asistencemi v 15 utkáních Bundesligy.

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články