Zpět na » Premier League » Thomas Tuchel: Chelsea možná zakáže hráčům připojit se k reprezentačním týmům

Premier League - Thomas Tuchel: Chelsea možná zakáže hráčům připojit se k reprezentačním týmům

Thomas Tuchel: Chelsea možná zakáže hráčům připojit se k reprezentačním týmům © SkySports.com - Thomas Tuchel

3

Líbilo se

05.03. - Trenér Chelsea Thomas Tuchel přiznal, že má velké obavy z blížící se reprezentační přestávky a připouští, že jeho klub možná zakáže svým hráčům připojit se k reprezentačním týmům. Podobné starosti má i manažer Liverpoolu Jürgen Klopp, podle kterého by hráči neměli odjet reprezentovat své země, pokud po svém návratu musí do karantény.

S blížící se reprezentační přestávkou narůstají starosti trenérům v Premier League. V Anglii totiž stejně jako v mnoha jiných zemích nadále platí přísná protiepidemická opatření, kvůli kterým by někteří hráči museli po návratu z reprezentačního srazu do karantény.

Z kádru Chelsea by mohl mít velké problémy například Brazilec Thiago Silva. Vzhledem k tomu, že Brazílie je na červeném seznamu britské vlády, musel by Silva po návratu do Anglie strávit 10 dnů v karanténě na hotelu.

První tým Blues je však plný reprezentantů mnoha zemí, kteří by mohli být požádáni odletět do zámoří reprezentovat své země v nadcházejících reprezentačních zápasech.

Chelsea přitom již 3. dubna, jen pár dní po reprezentační přestávce, čeká zápas proti West Bromwichi a Tuchel se obává, aby o některé hráče kvůli plnění reprezentačních povinností nepřišel.

„Mám z toho velké obavy, protože mým úkolem je uhrát dobré výsledky v Premier League a pokud budeme mít hráče v karanténě, nemohu sestavit tým, jaký bych chtěl,“ přiznal Tuchel.

„Jsem si ale jistý, že klub ví, jakým způsobem s tím naložit a výsledkem může být, že někteří hráči nebudou moci odcestovat.“

„Je to mimořádná situace,“ dodal Tuchel. „Musíme se tomu přizpůsobit a uděláme to jako klub. Přijmeme rozhodnutí. Tato situace nás velice znepokojuje.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Já nechápu tuhle logiku. Fotbalisti jsou několikrát do týdne testovaný, nemají s nikým jiným kontakt, trénujou v bublině, takže když cestují na repre, kde by měli být taky všichni otestovaný, je neskutečná blbost, aby po návratu strávili 10 dní v karanténě...

MaraHCFC

Nikam neposilat, repre az na poslednim miste letos

barbossaCFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články