Zpět na » Premier League » Dean Henderson je frustrován svou pozicí v Manchesteru United. Zájem o něj projevily dva velkokluby

Premier League - Dean Henderson je frustrován svou pozicí v Manchesteru United. Zájem o něj projevily dva velkokluby

Dean Henderson je frustrován svou pozicí v Manchesteru United. Zájem o něj projevily dva velkokluby © express.co.uk - Dean Henderson

1

Líbilo se

25.02. - NEPŘEHLÉDNĚTE Budoucnost brankáře Deana Hendersona v Manchesteru United je čím dál častějším předmětem spekulací a není vyloučeno, že klub o talentovaného gólmana v létě přijde. Anglický reprezentant je frustrován nedostatkem příležitostí na Old Trafford a zájem o jeho služby už projevila řada nápadníků, včetně Tottenhamu a Borussie Dortmund.

Bude Dean Henderson i v příští sezóně působit na Old Trafford? Moc jisté to není. Podle televizní stanice Sky je totiž anglický reprezentant nespokojen se svou pozicí po návratu na Old Trafford a nehodlá i příští sezónu trávit sezením na lavičce náhradníků.

Přestože by Henderson rád zůstal v Manchesteru United, kterému již od dětství fandí, jinou než pozici brankářské jedničky nehodlá v příští sezóně přijmout a vzhledem k tomu, že Ole Gunnar Solskjaer preferuje v bráně Davida de Geu, je jeho budoucnost v klubu na pochybách.

Situaci kolem anglického reprezentačního gólmana tak sleduje hned několik předních evropských klubů, včetně Tottenhamu Hotspur a Borussie Dortmund, kterým by se kvalitní brankář hodil.

V létě totiž začne odpočítávat poslední rok své smlouvy u Spurs současná jednička Hugo Lloris a José Mourinho by údajně dával na brankářském postu přednost Hendersonovi.

Tottenham podle Sky nejedná s Llorisem o prodloužení smlouvy, přičemž francouzský brankář by se mohl stěhovat do PSG, který trénuje jeho bývalý kouč z Londýna Mauricio Pochettino.

Pro Spurs by však mohla být překážkou Hendersonova pětiletá smlouva na 120 tisíc liber týdně, kterou brankář podepsal loni v srpnu na Old Trafford a která by zřejmě znamenala velké finanční odstupné pro Manchester United.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Danza - 26.02. Odpovědět

Ještě víc než Dean jsou situací v United frustrovaný místní fanoušci wazz, balmain, Roy, Pavelprvní, Avsuvorov ale o ty žádný velkokluby nestojí. WAzz je vtěrka co se přidá k poolu, slaboch Roy se přišoustne k Bayernu, plačka Pavel PSG koštuju, Balmain je pičus, tam to vypadá na Spatak Moskva a Suvorov přejde k fandění společenských tanců, protože to nejvíc připomíná hru United. Evropská liga boys, jestli nenarazíte na Slavii, třeba dojdete do semifinále....to jsou poslední 4 tými v soutěži!!

Danza
Wazz - 26.02. Odpovědět

místní potomek sourozenců, věčný frustrát a jeho 4 tými v soutěži... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 dej si radši tátův lahodný tvaroh z ráfku a zapni si online výuku češtiny ty tupé incestem zdegenerované dítě...jsi tu všem pro smích a beztak volíš babiše

Wazz
Danza - 26.02. Odpovědět

tátův tvaroh z ráfku je manchesterská specialita? U danzů baštíme lahodný sýr, zase do mého pravdivého příběhu motáš svou rodinou tragédii. Zatím se mi smáli pouze ty, balmain a pavel první...to sou samý fanoušci united, takže pro smích tu nejsem vůbec nikomu...se tu oháníš základkou a neumíš si dát jedna a jedna dohromady. Proto nikdy nesázím v ruletě na nulu, ještě bych tě mohl vyhrát.

Danza
Wazz - 27.02. Odpovědět

hlupáčku ty evidentně nejsi z Bystřice.. naopak chlapče, tvé rádoby pokusy o navození dojmu, že jsi snad inteligentní, jsou tu naprosto celému fotbalportálu pro smích, asi jako tvoje rodiče idioti, co vychovávali místo dítětě mluvící placentu... Smajlík 7 dej si radši tátův sýr mladej a nepouštěj se do věcí na který nemáš myšlenkový rozsah..

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články