Zpět na » Premier League » Scott Parker: Žádnou omluvu za to, že jsem nasadil nejsilnější tým, Josému Mourinhovi nedlužím

Premier League - Scott Parker: Žádnou omluvu za to, že jsem nasadil nejsilnější tým, Josému Mourinhovi nedlužím

Scott Parker: Žádnou omluvu za to, že jsem nasadil nejsilnější tým, Josému Mourinhovi nedlužím © SkySports.com - José Mourinho a Scott Parker

1

Líbilo se

14.01. - Manažer Fulhamu Scott Parker si myslí, že nikomu nedluží omluvu za to, že do utkání proti Tottenhamu Hotspur nasadil nejsilnější tým, přestože José Mourinho si myslí opak. Zápas, jenž nakonec skončil remízou 1:1, se měl původně hrát 30. prosince, byl však odložen kvůli propuknutí epidemie koronaviru v Parkerově týmu.

Vzhledem k tomu, že středeční zápas Tottenhamu proti Aston Ville byl odložen kvůli epidemii v táboře Villans, naplánovala Premier League na tentýž večer dohrávku mezi Spurs a Fulhamem.

Tottenham v ní nakonec promarnil šanci postoupit na třetí příčku tabulky, když s Fulhamem pouze remizoval 1:1 a Parker nesplnil přání Josého Mourinha, podle kterého se měl Fulham omluvit zbytku Premier League, pokud do utkání nasadí nejsilnější tým.

Parker provedl v sestavě jedinou změnu oproti poslednímu utkání, které Fulham hrál na Boxing Day proti Southamptonu, manažer ale připustil, že vzhledem k nákaze mnoha hráčů a izolaci dalších, jej čekala velice těžká příprava na zápas.

„Nikomu nedlužím omluvu, tento fotbalový klub nemá proč se omlouvat,“ řekl Parker po zápase, který překvapivě skončil remízou 1:1.

„Lidé zvenčí vidí jen to, co chtějí vidět. Na hřišti byli dva hráči, kteří se vrátili po nákaze koronavirem a trénovali jeden den. Na hřišti jsem měl hráče, kteří měli jen tři nebo čtyři dny tréninku.“

„Problém byl před 16 dny, na kdy byl zápas naplánován. Od té doby jsme měli 10 pozitivních případů, včetně dvojice zaměstnanců a pak nám v pondělí řekli, že tento zápas musíme odehrát.“

Tomu však nevěří José Mourinho, který po zápase přiznal, že nebyl překvapen faktem, že Parker do utkání nasadil nejsilnější tým a naznačil tím, že Fulhamu se odklad prosincového zápasu hodil.

„Podívejte se, věřím tomu, nebo spíše musím věřit tomu, že podle toho jak znám vedení Fulhamu a že máme co do činění s čestnými lidmi, samozřejmě měli svoje problémy,“ prohlásil Mourinho.

„Samozřejmě měli svoje důvody, proč se náš zápas nehrál v době, kdy se měl hrát. Na důvod, proč nebyli rádi, že se dnes hrálo, se musíte zeptat Scotta. Ale ve fotbalovém světě je těžké udržet tajemství.“

„Mitrovič neměl Covid, měl menší zranění z posledního zápasu. Věděli jsme to, takže byste se na to měli zeptat Scotta. Samozřejmě, že před pár týdny měli svoje důvody, proč nehrát zápas."

Kam dál?

Více informací o Tottenham Hotspur naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 15.01. Odpovědět

Je dobře, že v mají v klubu takového baviče, když je jejich hra nezáživná Smajlík 7

peeko83
DeviI - 15.01. Odpovědět

Co čeká.....že bude skládat i sestavu soupeřů nebo co Smajlík 2

DeviI

mourinho uplakany..od finale LM s interom je to uz iba priemerny trener s neatraktivnym futbalom...a jak si myslel jaky je najlepsi..kolko je vlastne uz tak slaby,?..ved to uz bude dobrych 9 alebo 10 rokov..

cica310584
Kuzma - 14.01. Odpovědět

Klasický Mou ... už se brečí ...
Smajlík 2
Copak nemají Kohouti dostatečně silný tým, aby porazili Fulham v "plné síle " ? Ach José, José ... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články