Zpět na » Premier League » Arsenal může přijít o jeden z největších talentů. Mladý útočník v klubu odmítá prodloužit smlouvu

Premier League - Arsenal může přijít o jeden z největších talentů. Mladý útočník v klubu odmítá prodloužit smlouvu

Arsenal může přijít o jeden z největších talentů. Mladý útočník v klubu odmítá prodloužit smlouvu © newsbreak.com - Folarin Balogun

2

Líbilo se

09.01. - Arsenal s největší pravděpodobností již v létě přijde o jeden ze svých největších talentů Folarina Baloguna. Teprve devatenáctiletý útočník, který v letošní sezóně dostal i šanci v prvním týmu, se s klubem dosud nedohodl na podpisu nové smlouvy, přičemž ta stávající mu vyprší již za šest měsíců.

Balogun v Arsenalu působí už od svých osmi let a je považován za jeden z největších talentů, které vzešly z vyhlášené mládežnické akademie Kanonýrů, přesto dostává v prvním týmu šance jen dosti sporadicky.

Právě to byl údajně jeden z důvodů, proč talentovaný anglický reprezentant do 20 let v klubu odmítá prodloužit smlouvu, která mu vyprší už po letošní sezóně a jeho zástupci již začali vyjednávat s řadou zájemců.

Manažer Arsenalu Mikel Arteta sice přiznal, že klub dělá vše pro to, aby Baloguna udržel a přestože hráč se podle něj setrvání nebrání, pochybnosti má o plánech jeho agenta.

„Klub chce uzavřít dohodu, manažer chce uzavřít dohodu a i hráč chce zůstat, ale nejsem si jistý jeho agentem,“ prozradil Arteta na čtvrteční tiskové konferenci.

„Jednáme s agentem i hráčem, který chce v klubu zůstat, a snažíme se najít dohodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom ho tu udrželi a doufejme, že druhá strana dělá totéž.“

Arteta potvrdil, že Balogun je v nominaci pro sobotní zápas FA Cupu proti Newcastlu. Rodák z amerického New Yorku, který vyrostl v Anglii, odehrál v letošní sezóně za Arsenal čtyři zápasy, v nichž vstřelil dva góly.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Lamoprd - 11.01. Odpovědět

no name youtube talent z podprůměrného anglického malého klubu...aby jim neutekl k rivalům do QPR třeba Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 13

Lamoprd
Reklama
Reklama
Nejnovější články