Zpět na » Premier League » Kepa Arrizabalaga věří, že svou situaci v Chelsea ještě může zvrátit

Premier League - Kepa Arrizabalaga věří, že svou situaci v Chelsea ještě může zvrátit

Kepa Arrizabalaga věří, že svou situaci v Chelsea ještě může zvrátit © skysports.com, fotbalportal.cz - Kepa Arrizabalaga

1

Líbilo se

06.10. - Stále je nejdražším brankářem světa. Jenomže je z něj s největší pravděpodobností jen dvojka Chelsea. Na Stamford Bridge přišel Édouard Mendy z Rennes a Frank Lampard jej už o víkendu postavil do branky při ligovém utkání proti Crystal Palace. Blues zvítězili 4:0. Kepa Arrizabalaga, který stihl nasekat spoustu chyb, věří, že se pro něj ještě může vše obrátit na tu správnou cestu.

Stál 71 miliónů liber. V roce 2018 to byl světový rekord za gólmana. Stále to platí. Už v minulé sezóně ale začaly pochybnosti. Frank Lampard očividně Kepovi Arrizabalagovi příliš nevěřil. Několikrát jej nahradil Willym Caballerem, který se postupně stal jedničkou.

Šestadvacetiletý Španěl ale na začátku nového ročníku znovu dostal šanci. Bohužel pro něj proti Brightonu i proti Liverpoolu působil hodně nejistě a nevyvaroval se velkých chyb. Vedení Chelsea zareagovalo nákupem Édouarda Mendyho z francouzského Rennes.

Senegalský brankář se zřejmě ihned stal volbou číslo jedna. Už chytal o víkendu proti Crystal Palace. Svěřenci Franka Lamparda zvítězili 4:0. Kepa Arrizabalaga ale věří, že se ještě může vše napravit.

„Cítím se dobře, silně a sebejistě. Možná to zkrátka jen není sen a očekávaná situace.“

„Během naší fotbalové kariéry musíme takové věci zažít. Musím klidně pokračovat v práci.“

„Jsem přesvědčen, že situaci ještě zvrátím. Až budu mít příležitost hrát, pokusím se to zvládnout co nejlépe.“

„Cítím důvěru klubu i národního týmu. Jak jsem řekl, hraji za dva špičkové týmy pod dvěma skvělými trenéry. Soustředím se jen na další zápas.“

Na Španělsko čeká v Lize národů Německo a Ukrajina. Uvidíme, jak se bude vyvíjet situace okolo Kepy Arrizabalagy v Chelsea. Bude to mít hodně těžké.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
CPuyol - 07.10. Odpovědět

Chce zvrátit situaci, ale toho trenéra z něj stejně neudělaj, blázen...

CPuyol
Wazz - 07.10. Odpovědět

...ostravský posera taky věří, že ho tu někdo bere vážně... Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články