Zpět na » Premier League » Manchester City a Bayern Mnichov znovu jednají o Leroyi Saném. Cena ale zůstává stejná

Manchester City a Bayern Mnichov znovu jednají o Leroyi Saném. Cena ale zůstává stejná

Manchester City a Bayern Mnichov znovu jednají o Leroyi Saném. Cena ale zůstává stejná © bleacherreport.com, fotbalportal.cz - Leroy Sané

1

Líbilo se

10.06. - Nedávné rozhovory mezi vedením Manchesteru City a Bayernu Mnichov skončily, když se bavorský klub dozvěděl, že Citizens za Leroye Saného stále požadují 62 miliónů liber. Přitom poslední nabídka Die Roten byla ve výši 36 miliónů liber. Teď se jednání obnovují. Bayern má o Leroye Saného dlouhodobý zájem, ale vypadá to, že anglický klub rozhodně nepůjde s cenou dolů.

Je to známá věc. Není žádným tajemstvím, že Bayern Mnichov dlouhodobě stojí o to, aby do svých řad získal Leroye Saného z Manchesteru City. Vypadalo to, že k přestupu dojde během loňského léta. Jenomže Leroy Sané si na začátku nové sezóny vážně poranil koleno v utkání proti Liverpoolu v Community Shield.

Teď se vedení Bayernu v čele s Ulim Hoenessem znovu pokouší Saného získat. Kamenem úrazu ale je cena. Leroy Sané má s Manchesterem City smlouvu do roku 2021.

Zatím poslední rozhovory skončily tím, že se Bayern dozvěděl, jak zamýšlí vedení Citizens. To chce stále 62 miliónů liber. Bayern naposledy nabízel ale jen 36 miliónů liber.

Manchester City a Bayern Mnichov jsou znovu v kontaktu, ale vypadá to, že vedení anglického klubu rozhodně nemíní snižovat cenu, rozhodně ne tak dramaticky, jak si to žádá Bayern.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články