Zpět na » Premier League » Manchester United má zájem o klenot AS Řím, jehož agentem je Mino Raiola

Premier League - Manchester United má zájem o klenot AS Řím, jehož agentem je Mino Raiola

Manchester United má zájem o klenot AS Řím, jehož agentem je Mino Raiola © express.co.uk - Riccardo Calafiori

1

Líbilo se

30.05. - Manchester United si jako jeden ze svých letních přestupových cílů vyhlédl i mladý talent AS Řím, o který bude bojovat s několika předními evropskými kluby. Problémem pro United může být fakt, že agentem levého obránce není nikdo jiný, než Mino Raiola.

Riccardo Calafiori zaujal skauty United svými výkony v mládežnickém týmu AS Řím. Přestože nastupuje jako levý obránce, ve 13 odehraných zápasech vstřelil čtyři góly a přidal dvě asistence.

Podle deníku Daily Star hráče během sezóny hned několikrát sledovali zástupci Manchesteru United, jenž údajně měl kontaktovat hráčova agenta Mina Raiolu ohledně svého zájmu o 18letého obránce.

AS Řím však nemá zájem nechat svůj klenot odejít, Calafioriho totiž pro příští sezónu plánuje posunout do prvního týmu a věří, že reprezentant Itálie do 19 let se brzy může prosadit i na nejvyšší úrovni.

Vedení italského klubu už mělo hráči nabídnout novou vylepšenou smlouvu, přičemž současná mu běží do roku 2022. Vedle United má o nadaného hráče jevit zájem také Paris Saint-Germain.

Calafiori
Agentem hráče je Mino Raiola, který má napjaté vztahy s Manchesterem United. (zdroj: express.co.uk)

Manažer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer se v létě bude snažit posílit svůj tým, zároveň ale chce myslet i na budoucnost a rád by proto přivedl i několik talentovaných mladíků.

„Samozřejmě máme svoje cíle,“ řekl Solskjaer. „Sledujeme, co se děje, ale přestupové okno se pravděpodobně otevře později.“

„Takže musíme dokončit sezónu, zjistit, jak na tom jsme a poté uzavřít dohody, pokud nějaké budou.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pentoe - 31.05. Odpovědět

Kurzové sázení - Fotbal - Stolní tenis - Tenis - Velmi Spolehlivé informace.
www.netese.blogspot.cz

pentoe

Italové se nám nikdy neosvědčili, nevidím důvod pro tento kup.

AVSuvorov

Italové jsou jako Angličané. Doma je jim dobře, ale jak mile vytáhnou paty z jejich domiviny, tak to nikdy za moc nestálo. Čest výjimkám

PepikzHane

pepik pravda pravda Smajlík 7

cica310584

Přesně tak Smajlík 1

AVSuvorov

A schválně, proč myslíte, že to tak je?

PepikzHane

No schválně proč ? Smajlík 2

AVSuvorov

Řekl bych kvůli tomu, že zrovna Angličané a italové mají svoje specifické styly fotbalu, které jsou tam historicky zakořeněné, takže se jim těžko hraje jinde, neumí se tomu přizpůsobit, ale to zase na druhou stranu jde možná říct skoro o každé lize

Tomguncz9

Viděl bych to stejně jako Tomguncz9. Italové a všeobecně Britové, jsou stylem fotbalu specifičtější více než jiné národy. Jako by Italy svazovala jejich až přehnaná taktická vyzrálost a Brity technický deficit - běhání super, ale hra s míčem už je horší (hlavně o proti hráčům La ligy je ten rozdíl vydatně patrný) i když mladá generace Britů(Sancho, Raschford) je už více "Evropská"

PepikzHane

*oproti

PepikzHane
Eidur - 01.06. Odpovědět

Myslím, že to bude i počasím a stylem života. Siesta se v Anglii moc nenosí a deštivo, málo sluníčka zas nenosí Taliáni.

Eidur

......Raiola je zase obere jak nemytí uzené žebra Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články