Zpět na » Premier League » Juventus má velký zájem o Jorginha. Nabídne Chelsea výměnou svoji hvězdu?

Premier League - Juventus má velký zájem o Jorginha. Nabídne Chelsea výměnou svoji hvězdu?

Juventus má velký zájem o Jorginha. Nabídne Chelsea výměnou svoji hvězdu? © express.co.uk - Jorginho

3

Líbilo se

28.05. - Záložník Chelsea Jorginho je jedním z hlavních letních přestupových cílů kouče Juventusu Maurizia Sarriho a přestože Blues nemají v plánu svoji hvězdu prodávat, chystá se je Juventus přesvědčit nabídkou výměny za jednu ze svých opor. Jorginho působí na Stamford Bridge od roku 2018, kdy do klubu následoval svého bývalého trenéra z Neapole Sarriho.

Sarri je dlouhodobě velkých fanouškem Jorginha, kterého dobře zná ze svých působení v Neapoli a Chelsea, kam v roce 2018 italského reprezentanta přivedl za 50 milionů liber.

Podle italského experta na přestupy Nicoli Schira proto není překvapením, že se Jorginho stal hlavním cílem Sarriho pro letní přestupový termín, kromě Juventusu ale situaci kolem něj sondují také Bayern Mnichov nebo Paris Saint-Germain.

Jorginhův agent Joao Santos nedávno přiznal, že byl kontaktován dvěma “špičkovými evropskými kluby“ a nevyloučil, že by Chelsea mohla svolit k jeho prodeji, pokud obdrží dostatečnou velkou nabídku na přestup.

„Jorginho má smlouvu ještě na tři roky a v Chelsea si vede dobře. Ale pokud přijde dostatečně velká nabídka, pak by mohlo dojít k dohodě,“ prohlásil Santos.

Pokud jde o Juventus, Schira tvrdí, že mezi oběma kluby již probíhají počáteční vyjednávání a jako součást přestupu by Stará Dáma mohla nabídnout výměnou středního záložníka Miralema Pjaniče.

Ten patřil v letošní sezóně mezi klíčové hráče Sarriho týmu a ve 32 utkáních ve všech soutěžích si připsal tři góly a čtyři asistence. Svými výkony měl přitom mimo jiné kluby přitáhnout pozornost i Barcelony.

Pjanič je sice v italském klubu smluvně vázán až do roku 2023, po třech titulech Serie A v řadě je ale údajně nakloněn letnímu odchodu z Turína, aby našel novou výzvu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pentoe - 28.05. Odpovědět

Kurzové sázení - Fotbal - Stolní tenis - Tenis - 100% spolehlivé informace.

https://netese.blogspot.cz/

pentoe
Reklama
Reklama
Nejnovější články