Zpět na » Premier League » Využijí Real Madrid a Manchester United výkupní klauzuli? Erling Braut Haaland přestup nevyloučil

Premier League - Využijí Real Madrid a Manchester United výkupní klauzuli? Erling Braut Haaland přestup nevyloučil

Využijí Real Madrid a Manchester United výkupní klauzuli? Erling Braut Haaland přestup nevyloučil © dailymail.co.uk - Erling Haaland

2

Líbilo se

13.04. - VIDEO Erling Braut Haaland si nechává otevřené dveře k potenciálnímu přestupu do Manchesteru United nebo Realu Madrid. Norský ostrostřelec působí teprve od ledna v Borussii Dortmund, ale po fantastickém startu svého působení se o něj ještě výrazněji zajímají evropské velkokluby.

Teprve devatenáctiletý útočník se zařadil mezi největší překvapení letošní sezóny a po skvělých výkonech v Red Bullu Salcburk si v lednu vysloužil přestup do Borussie Dortmund, kde mladý Nor navázal na svoje střelecké statistiky.

Od příchodu do Německa nasázel Haaland za Borussii devět gólů v osmi bundesligových zápasech a jeho forma mu vynesla pozornost Manchesteru United nebo Realu Madrid, kteří netrpělivě vyhlíží příchod nového útočníka.

Přestože má Haaland za sebou teprve pár měsíců v Dortmundu, není vyloučeno, že by se brzy mohl znovu stěhovat, zvláště když jeho agentem je Mino Raiola, jenž je známý tím, že dokáže svoje klienty rychle přesouvat i krátce po přestupech do nových klubů.

Sám Dortmund by se přitom odchodu své střelecké hvězdičky nemohl nijak bránit, Haaland má totiž údajně ve smlouvě výkupní klauzuli na 63 milionů liber, což je i důvod, kvůli kterému padl jeho lednový přestup na Old Trafford.

„Nebudu o tom mluvit. Mohu mluvit o mně a mém klubu,“ odpověděl Haaland na dotaz ohledně zájmu Manchesteru United a Realu Madrid.

„Vždy je příjemné, když o vás mají kluby zájem. To znamená, že něco dobře děláte.“

Haaland ale připustil, že je spokojený v Dortmundu. „Z Dortmundu jsem měl velmi dobrý pocit už od první chvíle, a proto jsem tady. Líbí se mi celý klub, historie, lidé v klubu a styl řízení.“

„Rozhodli jsme se, že Dortmund pro mě bude tou nejlepší volbou.“

„Můj start tady byl absolutně fantastický a klub mi v tom hodně pomohl. Není snadné se stěhovat uprostřed sezóny. Ale už se tu cítím jako doma,“ dodal Haaland.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články