Zpět na » Premier League » Arsenal jedná s obráncem PSG. Do hry se však nečekaně vložila Barcelona

Premier League - Arsenal jedná s obráncem PSG. Do hry se však nečekaně vložila Barcelona

Arsenal jedná s obráncem PSG. Do hry se však nečekaně vložila Barcelona © express.co.uk - Layvin Kurzawa

1

Líbilo se

08.04. - Arsenal už nyní pracuje na letním posílení kádru a podle britských médií nabídl smlouvu obránci Layvinu Kurzawovi, kterému na konci sezóny vyprší smlouva v PSG. Jenže jeho naděje na podpis francouzského reprezentanta narušuje Barcelona, která měla vstoupit do hry o Kurzawu.

Přestože Kurzawa, který se na konci letošní sezóny stane po vypršení smlouvy v PSG volným hráčem, má na stole nabídku Arsenalu, údajně čeká, jak se vyvine zájem Barcelony, které by dával přednost před přesunem na Emirates Stadium.

Francouzský reprezentant strávil v Paříži pět let, během kterých s klubem vyhrál třikrát Ligue 1, Coupe De France a Coupe de la Ligue. Po příchodu Juana Bernata ale přišel o místo v týmu a s klubem se nedohodl na podpisu nové smlouvy.

Toho by rád využil londýnský Arsenal, se kterým už údajně měl jednat hráčův agent Kia Joorabchian, ve hře je však podle deníku SPORT i Barcelona, která by ráda našla alternativu na levý kraj obrany k Jordimu Albovi.

V cestě údajně stojí jen vyřešení situace kolem Juniora Firpa, jehož prodejem by Barcelona ráda alespoň částečně kompenzovala drahé nákupy Neymara nebo Lautara Martineze.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články