Zpět na » Premier League » Součkův mizerný večer. Zranění, prohra, navíc dostal košem od Van Dijka

Součkův mizerný večer. Zranění, prohra, navíc dostal košem od Van Dijka

Součkův mizerný večer. Zranění, prohra, navíc dostal košem od Van Dijka © thesportbible.com - Zklamaný Tomáš Souček

0

27.02. - VIDEO Na pondělní večer bude chtít český fotbalista Tomáš Souček co nejrychleji zapomenout. V zápase jeho West Hamu s vedoucím celkem Premier League sahali Kladiváři po senzačním úspěchu, vedli 2:1. Nakonec ale ze stadionu lídra anglické ligy odjížděli s prázdnou. Někdejší hráč Slavie se navíc v průběhu utkání zranil. A další zklamání přišlo později.

Velké překvapení se v pondělí večer rýsovalo na legendárním Anfield Road. West Ham bojující o udržení totiž nad vedoucím a doposud neporaženým celkem Premier League Liverpoolem vedl díky gólům Diopa a Fornalse ještě zhruba dvacet minut před koncem 2:1.

Jenže Reds dokázali góly Salaha a Maného obrátit skóre a nakonec si do tabulky připsali další, v pořadí již šestadvacátý triumf ligové sezóny. Závěr střetnutí už pouze ze střídačky sledoval náš záložník Tomáš Souček, který kvůli zranění musel ve 47. minutě střídat a na trávníku ho nahradil právě střelec druhé branky, Španěl Pablo Fornals. Podle odhadů bude Souček kvůli poranění ohýbače kyčelního kloubu mimo hru zhruba tři týdny.

A aby špatných zpráv nebylo pro českého fotbalistu málo, dostal ještě doslova košem od jednoho z nejlepších hráčů světa, obránce Virgila van Dijka. Chtěl si s ním totiž vyměnit dres, nicméně holandský fotbalista ho zklamal. Vyměnil si ho už s Fornalsem. „Už jsem ho dal jemu," ukazoval Van Dijk na Součkova spoluhráče. Exslávistův zkroušený výraz poté, co byl odmítnut, byl hodně výmluvný. Tak snad příště.